7 sorti talveseiklused ootavad avastamist!

Talvise seikluse alguspunktiks sobib imehästi seiklus mäe otsas. Tulge rohkem kui üheks päevaks- Seiklusmaal Ida-Virus on niipalju põnevat.

 

1. Talveseiklus mäe otsas asub vaid 135 km Tallinnast Kiviõli Seikluskeskuses, kus lisaks Eesti pikimale suusanõlvale on sel talvel avatud ka uus talimängutuba. Siin saab tubastes tingimustes näiteks suusatada ja jäähokit mängida

2. Talveseiklus Eesti Kaevandusmuuseumis toimub nii maa (rongiga) all kui peal džiibiga). Kiviõlist läbi Aidu karjääri on sinna vaid 20 km.

3. Seiklusi vee peal on meil mitu.

 Kiviõli ja Kaevandusmuuseumi vahel Aidu karjääris on ootel  täiesti uued Adrenaator Grupp OÜ elamussaunad:  ujuvsaun, mobiilne saun kümblussaunaga, telksaun. Sauna saab võtta Aidu karjääri kanalite veergudel, vee peal või samas kõrval looduskaunis rabas. Sobib imehästi talvise safariga.Veepealne seiklus on ka Eesti (maailma?) ainus turbasaun- Lammasmäe Puhkekeskuses, vaid 37 km Kiviõlist. Sobib imehästi saunamaratoniga.

4. Sündinud on uus seiklus vee sees: põlevkiviõli vann ja muud elujõudu andvad  põlevkivikosmeetika protseduurid Toila SPA-s. Mõnus lõõgastus pärast asktiivseid seiklusi.

5. Seiklused kõrgel kaldal:

- Valastel on avatud uus matkarada

- Alutaguse Matkaklubi korraldab talvel 2 põnevat pankranniku matka: „Talvised joad“ ja „Jääronimine Martsa joal“

6. Piiripeal Narvas tekib juurde üha uusi imelisi seiklusi – tule Imedemaale, mis on  avatud Narva linnuses

7. Jõulu ja talveseiklused oleme teie jaoks ekstra kaardile pannud siin.

 

Ilmselt väsitab selline hulk seiklusi päris korralikult- vt.ka, kus süüa ja kus puhata ning mis toimub.