Ida-Virus hea toit ja muusika käsikäes!

 Tule ja naudi Narva IDeeJazzi!

Tartu rahvusvaheline jazz- ja rütmimuusika festival IDeeJazz 2017 toimub 8.-11. novembril EV100 raames ka Narvas. Lavale astuvad säravad artistid üheksast riigist. Tule naudi mõnusaid muusikaõhtuid nii eestimaiste kui välisartistidega! Lisainfo siit. 

 

 

Ootame Sind 4. novembril Peipsi Toidu sügisesele söömingule!

Peipsi Toidu võrgustiku liikmed kutsuvad ühisele sügisesele söömingule Kauksi Puhkemajja. Loomulikult pakutakse Peipsimaale omaseid jooke. Lisainfot saab lugeda siit.

 

 

Hingedepäeva kontsert kutsub kuulama!


 4. novembril on võimalus Jõhvi Kontserdimajas kuulata Eesti Filharmoonia Kammerkoori ja Tallinna Kammerorkestrit. Esitlusele tuleb Tõnu Kõrvitsa „Lageda laulud“, mis on Emily Brontë tekstidele komponeeritud üheksaosaline tsükkel koorile ja keelpillidele. Tekstid on valinud, järjestanud ja tõlkinud Doris Kareva. Tutvu kontserdiga lähemalt siin.
 
 
 
 
Puhka Mäetaguse mõisa Hotell & SPA's
25% soodsamalt!


Mäetaguse mõisahotelli külalised on tihtipeale täheldanud, et ühe ööbimisega hotellipakett jääb alalõpmata lühikeseks. Sel põhjusel on Mäetaguse koostanud kahepäevase paketi sõbrahinnaga 25% odavamalt, kus majutus kaheses standardtoas on kaheks ööks. Vaata lisainfot siit.