Festivalid, etendused, matkad!

Veel viimane võimalus kevadseiklusi avastada!

Seiklusmaal on palju avastamata pärle. 16 erinevat kevadseiklust ootavad sõpruskondi, kes tuleks avastama seiklusi nii maa peal, maa all kui ka vees. Ideid seiklemiseks nopi siit.

 

 

 

 

Kutse Kukruse Polaarmõisa improetendusele

2. juunil toimub Kukruse Polaarmõisas kakskeelne improetendus päevakajalistel teemadel, mis koosneb erinevatest sõnalistest ja muusikalistest lühivormidest. Improvisatsioonid omandavad siin täiesti uue ja originaalse tähenduse, kuna üks näitleja ei oska sõnakesti eesti keelt. Loe lähemalt etendusest siit.

 

 

 

 

Alutaguse Matkaklubi kutsub matkama!

Matkaklubil kutsub sel hooajal paljudele erinevatele retkedele: 3. juunil - Seiklusmatk Aidu karjääris1.-3. juunil Eesti Meistrivõistlused mägironimises10. juunil - Avastame Struugad. Rohkem loe matkade kohta siit. 

 
 
 
 
 

Esmakordne festival-suvekool "Jõhvi akordion"

1.-3. juunil toimuvad Jõhvi kontserdimajas põnevad meistriklassid, seminarid ja kontserdid. Läbiviijad: Henn Rebane, Aleksandr Dimitrijev (Peterburi konservatoorium), Jelena Dmitrjeva ja trio Šarm. Programmiga tutvu siin.

 

 

 

Toila Spa Hotelli eripakkumine - Hea Tuju pakett

Sind ootab eksklusiivne paradiisilik lõõgastus Wellness-keskuses Orhidee, rikkalik hommiku- ja õhtusöök buffet-lauas, Termide, ujula ja jõusaali piiramata külastusaeg, aroomitoa vaba pääs ja palju muud! Tule ja puhka! Broneeri pakett juba täna siin.