Naudi seiklusi Ida-Virus!

Kümme põhjust kevadvaheajal perega Ida-Virus seiklemiseks

Eesti seiklusmaakonnana tuntud Ida-Virumaa suudab omal moel üllatada igal aastaajal. Kevadisel koolivaheajal tasub perega kindlasti avastada Ida-Virumaa!🌷 Kus ja miks seigelda saad lugeda siit.

 

 

 

ADRENAATOR GRUPP - KARJÄÄRISAFARI

Erakordne retk maasturitega Aidu karjääris, mis on pooleldi kattunud metsaga ning pooleldi paekiviväljadega. Retk viib läbi kraavide, sihtide ja tehismaastiku. Teel ei puudu ka tipud, tehisjärved ning karjäärikanjonid. Seiklus kestab 1,5h. Seikluste kohta loe lisainfot siit, klikkides seal pildile. 

 

 

 

KUKRUSE POLAARMÕIS - FOTOJAHT MÕISAPARGIS

Kõikidele, kes külastavad Kukruse Polaarmõisa, saavad boonuseks lõbusa fotojahi mõisapargis. Lisaks lahedale seiklusmängule saate nautida kõike, mis polaarmõis pakub: värskeid teadmisi, sajanditetaguseid rõivaid ning näppemäärivat kirjatehnikat ning muidugi mängutuba, kust talv ei tagane ka kevadel. Seikluste kohta loe lisainfot siit, klikkides seal pildile. 

 

 

 

 

JÕHVI KONTSERDIMAJA - BALLETIKEVAD

Meisterdamise tasuta töötuba „Me armastame balletti!“ kogu perele. Toimub ka laste balletigala, kus laval on kokku üle 200 balletilapse. Kunstiline juht Maria Goltsman. Seikluste kohta loe lisainfot siit, klikkides seal pildile. 

 

 

 

 

MÄETAGUSE MÕIS - MUUSEUMIPAKETT PERELE

Kutsume teid avastama Alutagusemaad, kus laantes müttavad karud ja oma asju ajavad lendoravad. Saadame külalised heal meelel majast välja kõike seda kogema. Paketile on võimalik kaasa tellida ka piknikukorv, mida saab manustada kas Iisaku vaatetorni tipus või rabalaugaste vahel Seli järve juures. Seikluste kohta loe lisainfot siit, klikkides seal pildile.

 

 

 

EESTI KAEVANDUSMUUSEUM - PRUUNI KULLA SEIKLUS

Eesti Kaevandusmuuseum on ainulaadne koht, kus saab õppida palju uut ja huvitavat Ida-Virumaa kõige väärtuslikuma maavara kohta, milleks on loomulikult „PRUUN KULD” ehk fossiilirikas PÕLEVKIVI. Põneva teekonna muuseumis lõpetab kosutav kaevurilõuna Rikastusvabriku kohvikus. Kestab 2,5h. Seikluste kohta loe lisainfot siit, klikkides seal pildile. 

 

 

 

AVINURME PUIDUAIT - KEVADSEIKLUS

Kõik pered on oodatud puiduaita, et teha endale üks tõeliselt ilus ja purunemiskindel muna. Selleks kasutame kasepuitu, natuke värvi ja parajal hulgal fantaasiat. Tunniga valmib just selline kevadine muna, mis kestab ja kaunistab teie kodu aastaid. Põnev ja seikluslik tegevus kogu perele! Seikluste kohta loe lisainfot siit, klikkides seal pildile.