Aastavahetus Seiklusmaal

Saka Mõis


Saka Mõis pakub aastavahetuseks paketti kahele linnakärast eemal. Paketis sisaldub majutus, õhtu- ja hommikusöök, pokaal vahuveini ja kesköine ilutulestik. Hind kahele on vaid 159€!
Loe täpsemalt ja broneeri siin.

 

Aastavahetus - "Meresuu - 10 aastat koos"


Meresuu SPA & hotell ootab Teid saabuvat 2019. aastat vastu võtma Narva-Jõesuus. Nende paketis on ööbimine kaheks ööks, pidulik õhtusöök, meelelahutuslik programm lastele ja täiskasvanutele, ilutulestik ning palju muudki.
Hind ühele inimesele kaheks ööks 274€.
Loe rohkem ja broneeri siin.

 

Toila SPA aastavahetuse pakett ja pidu


Toila SPA pakub oma külalistele võimalust valida aastavahetuseks terve paketi või ainult peo vahel. Paketti on koondatud majutus kaheks ööks, hommiku-, lõuna- ja õhtusöögid, uusaastapidu, ujula, termid, hommikusaun ja aroomituba. Hind kahele alates 530€. Aastavahetuse peol ootavad külalisi: meelelahutus läbi terve õhtu, õhtusöök ja ilutulestik. Peo hinnad algavad alates 95€.
Loe täpsemalt siit.

Eestipärane aastavahetus Mäetaguse mõisas


Mäetaguse mõisa hotell & SPA kutsub traditsioonilisele ja hoogsale Eesti peole. Aasta viimasel õhtul kostitab Mäetaguse oma külalisi rikkaliku peolaua ja valitud jookidega. Meeleolu loomiseks on külla kutsutud ansambel Kaabikud ning õhtujuht. Hind 149€ inimese kohta, mis sisaldab majutust, pidu, hommikusööki ja supelmaja kasutust. Jäänud on veel viimased kohad!
Vaata täpsemalt ja broneeri siit.

 

 

Narva hotell


Narva hotell pakub 31. detsembri õhtul kõike, mida üheks meeleolukaks aastavahetuseks vaja on. Neil on avatud baar, erimenüü, meelelahutus, laulja ning loomulikult ei puudu ka ilutulestik. Õhtu hind inimese kohta on 75€.
Vaata täpsemalt siit.