AJARÄNNAK: 1944.a. EVAKUATSIOON

PARIM UUS SEIKLUS 2019

Vaivara Sinimägede Muuseum – AJARÄNNAK: 1944. a. EVAKUATSIOON võitis konkursi IDA/VIRU PARIM UUS SEIKLUS 2019

 Vaivara Sinimägede muuseum kutsub osalema ajarännakus, kus tehakse läbi 1944. aasta põgenemine Narva piirkonnast. Osalejatele saadetakse enne seikluse toimumist e-posti teel stsenaarium, kus kirjeldatakse evakuatsiooni ning pakutakse rollid vastavalt osalejatele. See annab võimaluse teha valikud, mida kaasa võtta, mis selga panna ning milline võiks olla rännaku lõpus toimuva pikniku menüü. Ühtlasi aitab eelnevalt saadetud stsenaarium anda osalejatele mõningaid vihjeid teatud detailide jälgimiseks seiklus ajal, et rännak võimalikult tõeline oleks. Kuid loomingulisus on ka alati väga teretulnud ning see muudab seikluse sageli veelgi meeldejäävamaks ning nauditavamaks.


Ajarännak sobib nii täiskasvanud sõpruskondadele kui ka lastega peredele. See erineb tugevalt teistest samalaadsetest seiklustest ning annab hea võimaluse arutada hiljem ka tänapäevaste põgenike teemade üle. Säärasel ettevõtmisel ei ole võimalik, et iga rännak kulgeks sama moodi nagu kõik eelnevad. Antud seikluse puhul on väga suur roll seiklejatel endil. Kõik sõltub osalejatest. Seega on seiklus täiesti ainulaadne ning tekitab uusi emotsioone kõigile, ka nendele, kes seda juba varasemalt läbinud on.


Ajarännakut läbiviivad juhendajad on oma ala spetsialistid, kes on kogu stsenaariumi hoolega läbi mõelnud. Seega võite olla kindlad, et teenindus, mida kogete, on esmaklassiline.


Seikluse tarbimiseks on vajalik eelbroneering ning rännaku alguspunkt on Vaivara Sinimägede Muuseumis.


Seiklust saab tarbida alates kevadest 2019.


Ette tellimine: Ivika Maidre, ivika.maidre@vaivara.ee; +372 56 474 552