ALUTAGUSE MATKAKLUBI - VÄLJAKUTSE ÜLEKAALULISTELE

 

Tänapäeva nutiühiskond ja toitumisharjumused aina süvendavad ülekaaluliste laste ja täiskasvanute arvu suurenemist. 

Alutaguse Matkaklubi kutsub ülekaalulisi inimesi seiklema Agusalu sohu ja kriivadele. Need soost kerkivad ja sohu kulgevad pinnavormid, mida kohalikus kõnepruugis kutsutakse kriivadeks – on ainsad Eesti sisemaised luited. Matkal on kriivad sulle justkui õnnistus, sest pakuvad mõnusat vaheldust sel madalsoodega kaetud alal ja oluliselt kergendavad liikumist sellel kaunil maastikul.

Kujutage ette end tulemas läbi madalsoo lõigu, jalad vajumas pehmesse maasse ... ja siis, justkui võluväel on keset sood seljandikud, et nautida liikumist kõval pinnasel mööda kaunist metsarada – kahel pool soomaastikud. 

 

Sellel matkal on arvestatud sinuga. Maastik, raja kulgemine ja matka tempo pakuvad sulle nii väljakutset, vaheldust, hakkama saamise rõõmu kui ka mõnusat olemist. Soos liikumise kergendamiseks saad omale jalga räätsad. Kui oled väsinud, siis puhkame ja retkejuht pajatab muhedaid lugusid elust-olust Agusalus.

Matkale tulijatele antakse eelnev info, et millised riided-jalanõud peavad olema ja mida kindlasti kaasa võtta. Enne matka instrueeritakse rühma rabas käitumise eripäradest ja reeglitest.

Matka läbiviija võtab kaasa rühmale räätsad, mis lihtsustavad soos liikumist ning buffid, mida saab kasutada mütsina ja/või sallina. Lisaks on kaasas vesi ja värsked snäkid energia taastamiseks. Matka läbiviijad on läbinud esmase esmaabikoolituse.

Matk on mõeldud eelkõige ülekaalulistele, üle 12.a lastele ja täiskasvanutele. Matkama on oodatud kõik, nii mehed kui naised, pered, sõpruskonnad ja ka üksikisikud. 

Rühma suurus on 4 kuni 8 inimest. 

 

Matka vahemaa:  jalgsi 5-6 km, bussiga ca 20 km

Matka kestus: jalgsi ca 2 h, bussiga ca 1 h 

Matku viiakse läbi eesti ja vene keeles.

Seikluse nautimiseks on vajalik eelbroneering.

Matka osalustasu on 28 € inimene. Hind sisaldab: retkejuhi teenust, räätsasid, vett ja matka snäkki (tervislik toit).

 

Vaata lisa: http://www.matkaklubi.ee/

Broneerimine: Ingrid Kuligina, +372 514 1692; ingrid@matkaklubi.ee; alutaguse@matkaklubi.ee

 

VALI OMA LEMMIK!

 

<- TAGASI