Häid ideid klassireisideks

 Aasta lõpus soovime jagada Teiega häid ideid uue aasta klassireisideks. Vaata mida põnevat meil pakkuda on...

 

 

Kiviõli Seikluskeskus


Kiviõlisse tasub minna nii suvel kui talvel. Talvel ootavad Teid lumised mäenõlvad ja selle aasta lõpust ka Talimängude Tuba. Suvel on võimalus nautida kogupere elamusparki, mis pakub igas vanuses lastele, noortele ja täiskasvanutele tegevust terveks päevaks.
Praegusel külmal ja (loodetavasti) lumisel ajal soovitame aga kindlasti tutvuda Kiviõlis pakutavat programmiga lastele, mis sisaldab suusatamist ja lõunat. Vaata rohkem siit.

 

 

Alutaguse matkaklubi


Alutaguse matkaklubi ootab kõiki klasse ja gruppe endale külla ning on loonud erinevatele vanusegruppidele erinevad matkad. Näiteks jalgsimatkad Aidu kärjääris, Puhatu soostikus, Kurtna järvestikus ja Kohtla-Nõmmel sobivad suurepäraselt 4-12 klassi õpilastele. Samas kanuumatkad Aidu kärjääris ning Rannapungerja jõel sobivad juba pisut vanematele nagu näiteks 9-12 klassile. Ja eelpool mainitu ei ole kaugeltki veel kõik. Kõige pakutavaga saate lähemalt tutvuda siin.

 

 

Iisaku kihelkonna muuseum

Iisaku muuseum ootab kõiki klasse endale külla! Muuseumi ekspositsioon tutvustab piirkonnas elavate vadjalaste järeltulijate elu ja kombeid. Saab osaleda paelaprogrammis, kus meisterdatakse rahvuslikke paelasid ning samuti tähistada rahvakalendri tähtpäevi. Vahva ja õpetlik päev Iisakul on garanteeritud! Vaata rohkem siit.

 

 

Remniku õppe- ja puhkekeskus

Remniku õppe- ja puhkekeskus on mõnus peatuskoht klassireisidele puhkuseks ja tegevusteks Ida-Virumaal, Peipsi järve põhjakaldal. Lisaks ööbimisele pakutakse toitlustusvõimalust ning kohapealne teenindav tiim aitab vajadusel õpetajaid klassile planeeritud tegevustes. Loe rohkem Remniku õppe- ja puhkekeskuse kohta siit

 


Vaivara Sinimägede muuseum

Vaivara Sinimägede muuseum ootab kõiki klasse endale külla ja et pakkuda Teile parimat on nad spetsiaalselt välja töötanud programmid erinevatele vanuseklassidele. Näiteks pakutakse alates neljandast klassist programmi „Ära puutu pommi“, kus näidatakse Sinimägedest leitud asju ning vaadatakse filmi. Alates viiendast klassist oodatakse kõiki tutvuma sõjameeste vormide ja relvastusega teisest Maailmasõjast ja muuseas... kõike saab ise proovida! Ja see ei ole kaugeltki mitte kõik, seega vaata rohkem siit

 


Kukruse Polaarmõis

Kukruse Polaarmõisas ootab Teid aastaringselt talv. Lapsi oodatakse igas vanuses ning nagu heaks tavaks, on loodud erinevad programmid, et kõikidel lastel oleks tegus ning vahva päev. Näiteks saavad noored alates viiendast klassist osa saada ajarännakust minevikku, kus proovitakse tolleaegseid riideid, kirjutatakse sulega ja pitseeritakse kirja. See muidugi on vaid üks kõigist pakutavatest võimalustest! Vaata teisi pakkumisi siit.