Uudiseid Ida-Virumaalt

Võida The Irish Embassy Pub Narva kinkekaart!


November on Ida-Virus toidukuu! Lisaks maitsvatele pakkumistele ja üllatustele on käimas loos, mille auhinnaks on The Irish Embassy Pub Narva kinkekaart väärtuses 30€. Loosis osalemine on lihtne!


1. Mine meie maitseseikluse lehele
2. Liitu uudiskirjaga


Vaata lähemalt siin.

 

Kultuuripealinn 2024 lõppvooru pääsesid Narva ja Tartu


Rahvusvaheline ekspertkomisjon otsustas, et Euroopa kultuuripealinna tiitlile jäävad kandideerima Narva ja Tartu, konkurentsist langes Kuressaare. Narva linnapea Tarmo Tammiste sõnul on linnal piisavalt potentsiaali ja soovi see tiitel saada. "Eriti tore, et Narva noored on selle asjaga tulnud eriti aktiivselt kaasa. Meid on nüüd teise ringi edasi valitud. See peaks andma signaali meie volikogule, et tuleks sügavamalt mõelda," ütles ta.


Loe pikemalt siit.

 

 

Ida-Virumaale kavandatakse uusi hotelle


Turistide arv kasvab Ida-Virumaal suurte hüpetega ning turismiedendajad loodavad, et voodikohtade arv jõuab sellele järele. Selle aasta kaheksa kuu majutusstatistika näitab, et Eesti suurim turistide arvu kasv on olnud Ida-Virumaal. Majutatuid oli ligi 30 000 inimese võrra rohkem kui eelmise aasta samal perioodil.

Milliseid majutusvõimalusi juurde planeeritakse ja Ida-Virumaa tuleviku eesmärkide kohta saad pikemalt lugeda siit.

 

Novembrikuu on Valgevillas kõrvitsakuu!


See kaunis sügisene aedvili, mis on pungil vitamiine ja muid kasulikke aineid, on novembrikuus Valgevilla külastajatele kaaslaseks. Kõrvitsad ei muutu küll tõldadeks kui muinasjutus, kuid kõiki novembrikuu majutajaid ootab üks mõnus kõrvits, et sügisene maitsenauding või ilurituaal ise valmis teha.


Loe lähemalt siit.