Ida-Virus on Põhjamaade kultuurinädal!

 

Ida-Virus on Põhjamaade kultuurinädal

Põhjamaade kultuurinädalal tutvustatakse kultuuri läbi erinevate näituste ja sündmuste, alates tipptasemel džässikontsertidest, loengutest, seminaridest kuni vahva perespordipäeva ja põnevate filmideni. Lisainfot saab lugeda siit.

 

 

 


Moskva Virtuoosid on üks neist kammerorkestritest, mis tekib suurte viiuldajate-dirigentide ümber kogunevatest mõttekaaslastest ja lemmikinterpreetidest. Moskva Virtuoosidesse on kogunenud rahvusvaheliste konkursside laureaadid ning parimate orkestrite solistid ja kontsertmeistrid. Tutvu kontserdi kava ja lisainfoga siin.

 

 


14. oktoobril kutsub Alutaguse matkaklubi tõukerattamatkale Kurtnasse

Liustikujää ja jääpankade sulamise keerukate protsesside tulemusel tekkis Kurtnasse unikaalne maastik. Kurtna tõukerattamatkal läbitav vahemaa on 9-10km ja kestus ligikaudu 2,5-3 tundi. Vaata lisainfot matka kohta siit.

 

 

Tule veeda aastavahetus Meresuu Spa & Hotellis

Imelise aastavahetuse tähistamine, tervendamine veekeskuses ning ilu- ja tervisemaailmas, värske õhu nautimine Narva-Jõesuus – kõik see on imeline algus 2018. aastale. Sind ootab aastavahetuspakett piduliku õhtusöögi ja meelelahutusprogrammiga! Vaata lisainfot siit.