Jõulud Purtse Pruulikojas ja Mekitoas

 Purtse Pruulikojas ja pruulikoja Mekitoas on mõnus sõprade või töökaaslaste seltsis oma jõuluüritust pidada, õllepruulimisest rohkem teada saada, kvaliteetset käsitööõlut mekkida ja jõulujookide tagavarasid täiendada. 

 

Pruulikoja tuuri jooksul saavad külalised teada, miks õllesõprade seas nüüdseks väga hinnatud Purtse õlut just Purtses tegema hakati, miks projekti eestvedajate valik üldse õlletegemisele langes, mis oli pruulikoja ajaloolises hoones varem, kuidas õlu valmib ja millised on ettevõtte plaanid lähitulevikuks. 

 

Õllemeistrite jutu saateks jõuab iga külaline soovi korral degusteerida 3-4 sorti õlut. Pruulikoja tuuri grupp võiks olla kuni 20 inimest, ringkäik võtab aega ca 1 tund ja maksab 10€ inimene. 

 

Pärast või enne tuuri on võimalik aga aega veeta hiljuti valmis saanud Mekitoas, kus on väljas ja saadaval kogu meie pruulikoja õllevalik pudelites ja erinevaid õllesid saab lasta ka kraanist. Need, kes õlut ei hinda, saavad teha oma valiku kõikvõimalike muude kraadiga ja kraadita jookide seast, samuti on võimalik ette tellida suupistelaud või põhjalikum toitlustus oma maitse ja järgi. 

 

Pisike hubane Mekituba, kuhu mahub korraga kuni 30 inimest, sobib suurepäraselt ka koosolekute, seminaride ja koolituste korraldamiseks. Muidugi on sinna oodatud ka kõikvõimalike muude sündmuste tähistajad – võtke meiega ühendust info@purtsebrewery.comtiiu@purtsebrewery.com või telefonil 53492856 ja paneme plaanid paika!

 

Lisainfo:

Tiiu Talvist

+37253492856

Purtse Pruulikoda/Purtse Brewery