Juuli suursündmused Seiklusmaal!

Õite pargi rajamine Toilas

Soovime Sind ja Sinu peret kaasata EV100 raames korraldatavale aktsioonile. Õite park saab asuma Toilas Oru pargi servas, Toila SPA lähistel. Iga pere saab osta oma lastele nimelise istiku ehk perepuu. Istutajatele õhtuse kontserdi Toila Promenaad perepääse soodushinnaga! Registreeri oma pere istutama siin.

 

 

 

Mägede Hääl sel reedel ja laupäeval

Kaks päeva Ida-Virumaa eksootikat. Kolm lava, kino, ekskursioonid. See kõik on Sinu. Programm kättesaadav siin.

 

 

 

Baltic Sun - muusikafestival igale maitsele

BALTIC SUN festival leiab aset 18.-21. juulil Narvas. 4 päeva jooksul astuvad üles staarid nii Eestist kui välismaalt. Mikolas Josef, Alexander Rybak, Liis Lemsalu, Maia Hirasawa, NOЁP, Anne Veski, Sander Mölder ja palju teised ootavad! Lisainfot südmusest loe siit.

 

 

 

Veeda suveõhtu staaridega Toilas

20. juulil toimub Toila Laululaval tõeline suveõhtu staaridega. Sel aastal astuvad üles KARL-ERIK TAUKAR BAND, SHANON ning legendaarne Hendrik Sal-Saller & SMILERS. Pilet kontserdile soeta siit.

 

 

 

Illuka koduaiakohvikute päev juba sel laupäeval

Kolmandat korda kutsub Illuka kant koogile ja kohvile, pakkudes kõrvale ka tantsu, laulu ja mitmekülgset muusikat. Sel aastal on avatud viis uut kohvikuaeda (Vasavere, Kurtna, Konsu ja Kõnnu) ning juba tuntud ja oodatud pargiaia-kohvik Illukal. Täpse kava leiad siit.

 

 

 

Üheksandat korda toimub festival Tuletorni Kontserdid

27.-28. juulil toimuv minifestival pakub Rannapungerjal kvaliteetset muusikat erinevate stiilide esitajatelt. Tänavu astuvad üles Tanel Padari Blues Band, Gerli Padar & The Moon, Stig Rästa, Põhja Konn, Nele-Liis Vaiksoo koos Olav Ehala ja Lembit Saarsaluga ning ansambel Regatt! Lisainfot saad lugeda siit. 

 

 

 

Festival "7 linna muusika" kutsub

Kahekümnendat korda toimuv ja kahekümne kontserdiga suvine festival on leidnud keskse koha Ida¬Virumaa muusikaelus. Festivali algne idee – seitse päeva, seitse kontserti, seitse linna – on aegade jooksul täienenud ning praeguseks on „7 linna muusika“ kujunenud kahekümne kontserdiga suursündmuseks. Esinejatest ja toimumiskohtadest loe siit.