Kiviõli Seikluskeskus - UUS KOGUPERE ELAMUSPARK

PARIM SEIKLUSATRAKTSIOON 2019

Kiviõli Seikluskeskus - UUS KOGUPERE ELAMUSPARK sai konkursil IDA/VIRU PARIM UUS SEIKLUS parima seiklusatraktsiooni tiitli.

Kiviõli seikluskeskus avas sel suvel oma erakordsel maastikul 15 uut spordi- ja vabaaja tegevust, mis loovad meeldejääva päeva nii väikestele lastele alates juba 2 eluaastast, kui ka nende vanaemadele-vanaisadele. Igaüks leiab midagi!


Uues elamuspargis ootavad kõiki lastega peresid ja kooligruppe põnevkivi kaevandus, tuletõrjeakadeemia, elektrimootoriga paadid, liikluslinnak, postidel kõrgseikluspark, bagirada, ajavõtuga mägiautorada, trosslaskumine, 1-3 aastastele loodud mänguväljak, 4-10 aastastele loodud lennukiga mänguväljak, discgolfipark, suvine tuubirada, Eestis ainulaadne rataste pumptrack ning teadusteatri etendused.


Uudses keskuses on kogu perel terve päev aktiivselt ja põnevalt sisustatud. Seikluspark loob kogu perele ühiseid ning ühendavaid elamusi. Elamuspargi personali moodustavad noored ja säravad inimesed, kes tahavad iga päev külalisi rõõmustada ja üllatada. Lisaks on elamuspargis loodud mõnusad alad puhkamiseks ja kehakinnitamiseks. Kõik elamuspargi juhendmaterjalid ja instruktsioonid on kliendile kättesaadavad nii eesti, vene kui ka inglise keeles.


Elamuspargis on väga olulisel kohal ka ressursside taaskasutamine: lisaks tööstusjäätmete mäele, on sisekujunduses kasutatud hulgaliselt taaskasutatud materjale.


Elamuspark on avatud juuni-august, T-P kell 11-19.

Kiviõli elamusparki külastades on meeldejääv päev garanteeritud!