JÕHVI TURISMIINFOKESKUS

Seiklusmaa kohta saab infot Jõhvi Turismiinfokeskusest

Vastame lahkesti teie küsimustele

Tel 337 0568

e-mail: johvi@visitestonia.com

Asume aadressil Kooli 2, Jõhvis, Jõhvi Vallavalitsuse majas ja eraldi sissepääs on parkla poolsest küljest. Jõhvi rongijaamast asume 5 minuti tee  kaugusel ja perroonilt paistab rõõmuskollane maja juba kaugele ära.

Suveperioodil (15.05-15.09) oleme avatud E-R 10.00-17.00 ja L-P 10.00-15.00

Madalhooajal (16.09-14.05) teenindatakse kliente telefonitsi  ja meilitsi ning eelneval kokkuleppel helistades 337 0568 on võimalik saada infot ja materjale ka Jõhvi Turismiinfokeskusest kohapeal.

Jõhvi Turismiinfokeskust haldab SA Ida-Viru Ettevõtluskeskus.  SA Ida-Viru Ettevõtluskeskus kuulub maakondlike arenduskeskuste võrgustikku Eestis. Põhiteenused on ettevõtte/MTÜ/SA alustamine, arendamine ja rahastamise kaasamine; avaliku sektori arendamine ja rahastamise kaasamine.
SA IVEK kaasabil on erinevate arendusprojektide kaudu kaasatud maakonna arengusse ca 180mlj. Krooni. On nõustanud rohkem kui 700 projekti (ettevõtjate, KOV, mittetulundussektori) ja on olnud ise ca 40 projekti/strateegidokumendi koostaja ja projektide elluviija.
SA IVEK omab toimivat koostöövõrgustikku ja häid koostööpartnerid Ida-Virumaal ja mujal Eestis ning välismaal.

Alates 2010 aastast on IVEK SA  Ida-Viru Turismiklastri eestvedaja.
Alates 2012 aastast oli IVEK SA Via-Hanseatica projekti "Advancing remote areas by development of cross-border VH tourism route on basis of local resources" partner.
Projekt sai rahastuse EstLatRus programmist ning selle elluviimine leiadis aset 01.01.2012-31.12.2014. Antud projekti raames tehti tegevusi Venemaa, Eesti ja Läti territooriumitel. Projektis osales kokku 18 partnerit Eestist, Lätist ja Venemaalt. Täpsem info EstLatRus programmist http://www.estlatrus.eu/eng/projects

Alates 2019 aasta aprillist on IVEK SA Via-Hanseatica Plus projekti partner. Via Hanseatica Plus on Eesti-Vene programmi vahendite toel kaks aastat kestev suurprojekt, mis lisaks olemasoleva marsruudi arendamisele keskendub marsruudile lisandväärtuse andmisega. Via Hanseatica Plus projektiga laienetakse Rakvere ja Viljandi suunas Eestis ning Viiburi ja Pihkva suunas Venemaal. Lisanduvad ajaloolised hansalinnad ja paljud huvipakkuvad piirkonnad ning turismiatraktsioonid. Tugevdatakse koostööd ettevõtetega nii kohalikul tasandil kui ka rahvusvaheliselt. Projekti juhtpartneriks on SA Tartumaa Turism ja Ida-Virumaa poolne partnerorganisatsioon IVEK SA.

 

VIA HANSEATICA – see tähendab põnevat ajalugu, uusi teadmisi, kaunist kultuuri, maitsvat toitu, sõbralikke inimesi, väärtuslikke kogemusi ja palju muud, mis teevad teie reisi eriliseks ning meeldejäävaks. Via Hanseatica on Lätit, Eestit ja Venemaad ühendav turismimarsruut, mis toob esile iga riigi ainulaadsed kultuurilised ja looduslikud vaatamisväärsused, sündmused ja eripärad. See kõik teeb Via Hanseaticast eriti köitva sihtkoha.
Lisainfo Via-Hanseatica turismimarsruudist ja võimalustest: www.viahanseatica.info