Koos Ida-Virus!

Hea külaline – lähme koos seiklema! Ees ootaval erilisel suvel on Ida-Virumaale oodatud kõik seiklejad ja puhkajad. Loodame, et leiate tee esmajärjekorras just imelisele Ida-Virumaale, et tunda rõõmu taaskohtumistest oma sõprade, sugulaste ja tuttavatega. Saab ju jälle nüüd üle pika aja silmast silma kohtuda ja midagi põnevat koos ette võtta. Kui piknik peetud, rannas käidud ja tee joodud, siis loomulikult tasub üle vaadata ja ära proovida ka muud atraktiivsed tegevused: matkaradadel, jõepromenaadil ning rannas jalutamine, üheskoos veekeskuse külastamine, discgolfi mängimine, Kiviõli Seikluskeskuses trikitamine, Aidu veemaal seiklemine, karjääris safaritamine või kanuutamine, Kaevandusmuuseumi maa-aluste käikude avastamine ja tutvumine Narva muuseumi uue ekpositsiooniga.

Ida-Virumaa maastikul, kultuuril ja seikluspaikadel on Eestimaa inimestele pakkuda väga-väga palju rohkem kui oodata osatakse. Seda on kinnitanud ka varasemate aastate külastajate tagasiside, et Ida-Viru on Eesti ägedaim atraktiivse puhkuse ja seikluse paik. Mitmed Ida-Viru majutusasutused, söögikohad ja seikluste pakkujad on loonud käesolevaks suveperioodiks piirkonna külastajatele eripakkumisi ja soodustusi, mille kohta leiab detailsema info SIIT!

Ida-Viru on teinud kõik selleks, et teie külaskäik maakonda oleks turvaline. Majutus- ja toitlustusasutused ning seikluste pakkujad panustavad selle nimel, et tagatud oleks kõik ettenähtud hügieeninõuded.

Kohtumiseni Ida-Virus!

#koosidavirus #seiklusmaa #idaviru