Kultuurisügis Ida-Virumaal

Narva peaarhitekt: siin on põnevam kui New Yorgis

Narvas on praegu põnevam tööd teha kui New Yorgis või Rotterdamis, sest üleöö on elu piirilinnas käima läinud ja põnevaid ettevõtmisi tuleb üha juurde. Nii väidab paar aastat Narva peaarhitekti ametit pidanud Ivan Sergejev, kes loobus selle linna nimel tööst mainekas arhitektuuribüroos.
Loe pikemalt siit.

 

 

Kirev ja värvikas kultuurisügis Narvas


Sügisesel pööripäeval muutus Narva traditsiooniliselt kolmeks kuuks Eesti sügispealinnaks ja kultuurielu külgetõmbemagnetiks. Alates 23. septembrist kuni 21. detsembrini löövad linnaelus pulbitsema uued värvid. Uksed avatakse uutele festivalidele, lavadele, huvitavatele artistidele ja kohtumistele.
Tutvu sügispealinna sündmustega lähemalt siin.

 


Lõppenud turismisuvi tegi mullusele silmad ette

Statistikaameti andmetel peatus Ida-Virumaa majutusettevõtetes juunis ja juulis keskmiselt kümme protsenti rohkem turiste kui eelmisel aastal samal ajal. Kõige agaramalt avastasid Ida-Virumaad eestlased. Mõningane tagasilöök oli Soome ja Venemaa turistide puhul - välisturiste oli vähem kogu Eestis.
Loe täispikka artiklit siit.

 

 

Pille Tammela näitus "Tagasi muinasjuttu III"

Aastaid tagasi Põhja-Norras õppides sai Pille Tammela külge trollipisiku, mis on temaga püsnud tänaseni. Kuigi trollid on pisut ajas muutunud, on nende põhiolemus jäänud autori jaoks samaks. Muinasjuttudest on kõigile teada, millised trollid on - enamjaolt nelja sõrme-varbaga, hõredate hammastega ja suurte ninade ning kõrvadega. Tammela soovib aga rõhutada just trollide positiivsemat poolt. Näitusega "Tagasi muinasjuttu III" saab tutvuda 2. oktoobrist kuni 31. oktoobrini Jõhvi Kontserdimajas.
Vaata lisainfot siit.

 

Toila Valgevilla pakett "Armastus on seiklus"

Tõeline seiklus on romantilist laadi. Toila Valgevilla pakub oma külalistele suurepärast võimalust saada osa mitmekesisest puhkusest, millega võivad rahule jääda nii seiklushimulised puhkajad kui romantikud. Pakett "Armastus on seiklus" sisaldab majutust kahele romantilises külaliskorteris Rand hinnaga 95€.
Vaata täpsemalt siit.