Kutse sünnipäevale!

Ootame Ida-Viru sõpru Tourest messile!

Kõik Ida-Viru sõbrad on oodatud 9.-11. veebruaril Tourest messile. Kõneleme koos seiklustest, peame Seiklusmaa sünnipäeva ja keerutame loosiratast, kus iga loos võidab! Osale unistuste seikluspaketi loosimisel siin.

Leia Ida-Viru Seiklusmaa Tourestit "Puhka Eestis" hallist!

 

 

 

Alutaguse Matkaklubi kutsub matkaga kombineeritud loodusretkele

Retke „Pankranniku vähemtuntud joad talvel“ käigus vistakse pilk peale eelkõige vähem tuntud jugadele – mõnele altpoolt (Martsa, Kuristiku, Kivioja), mõnele pealtpoolt (Karjaoru, Saka). Soodsate ilmastikuolude korral on võimalus näha jugadest moodustunud kauneid jääskulptuure. Loe lisainfot retke kohta siit.

 

 

Narva Kreenholmi Manufaktuuris etendatakse lavastust "Oomen"

Suurimaks meie aladel olevatest vabrikutest on mastaapne Kreenholmi Manufaktuur, mille üüratud tehasehooned on lasknud oma võlvidel paisuda, et mahutada ära põlvkondi tööd ja ühistahet. Sinna kutsume Aleksei Gastevi abil tagasi veel korra Töölislöögi Poeesia. Info etendusaegade ja piletite kohta leiad siit.

 

 

 

Põnevad näitused Jõhvi Kontserdimajas

Näitus “Värvikad fantaasiad“ on valminud kunstniku Eduard Zentsik ja Illuka Kooli 16 õpilase ühistööna. Näitust on eksponeeritud Riigikogus ja mitmel pool Soomes. 

Veel saab kontserdimajas näha Gerda Märtensi isikunäitust pildiraamatu „Loomine“ illustratsioonidest. Näitus koondab endas samanimelisele lühijutule loodud illustratsioone ja räägib tekstiga paralleelse pildiloo. Lisainfot näituste kohta siit.

 

 

 

Saka mõis kutsub nautima sõbrakuu eripaketti!

Üllata oma kaaslast eriti luksusliku paketiga, mis sisaldab muuhulgas: majutust mõisamaja kaheses toas kahele, vabalt valitud 3-käigulist toidukorda a la carte menüüst, lõõgastavat näomassaaži kahele. Mis veel paketis sisaldub saad lugeda siit.

 

 

 

Tulge sõpradega nautima Seiklusmaa talvevõlusid!

Veel viimane hetk on võtta sõbrad auto peale ja sõita koos Ida-Virru seiklema! Seiklusmaa on täiskasvanutele ja sõpruskondadele kokku pannud mitmekesise valiku talveseiklustest, kus jagub tegevusi alates saunamaratonist kuni ekstreemse off-road safarini.  Vaata talveseiklusi siin.