Mida põnevat teha suve lõpus Seiklusmaal?

UUDIS! Elujõud põlevkiviõlist!

 

Toila spal on välja kuulutada suur uudis, mis on vastavalt piirkonnale isegi väga Põlevkivimaa-teemaline! Toilas teatakse hästi, et põlevkiviõlist saab valmistada lisaks kõigele muule ka inimese organismile kasulikke ja raviotstarbelisi kehahooldustooteid. Seda teadmist kasutataksegi ära uutes protseduurides, mille võib kokku võtta ühisnimetajaga - Elujõud põlevkiviõlist. Vaata infot siit.

 

Seikluslik ühiskokkamine Kauksis


Kauksi Puhkemajas saab toiduvalmistamist õppida enneolematul ja eksootilisel viisil – toit valmistatakse ette ning pannakse maa sisse küpsema! Kuidas see täpsemalt käib, vaata järgi siin.

Laastud, kalossid ja leivapõrsad


Avinurme Puiduaidas saab oma loovuse ja näpuosavuse proovile panna koguni kaheksas õpitoas! Siit leiab küll igaüks midagi just enda maitsele - alates leivapõrsa küpsetamisest ja kalosside ning puidu maalimisest kuni korvipunumiseni välja! Tee oma valik siin.

Meistriklassid Põhjaõues


Narva muuseum pakub interaktiivseid tegevusi, mis hõlmavad nii teadmiste kui ka praktiliste oskuste omandamist. Tegevust leiab käsitöötehnikate ja -toodete valmistamisega alatest küünlast kuni loitsunukuni. Vaata lähemalt siit.

Silmufestival Narva-Jõesuus


Silmud on väga haruldane kalaliik, kuid Narva-Jõesuus püütakse silmu juba iidsetest aegadest. Traditsioonilise silmufestivali ajal on kalurite ja asjaarmastajate jaoks linnakail avatud kalalaat, kust saab osta nii värsket kui erineval viisil valmistatud kalatooteid. Saab proovida erinevaid silmudest valmistatud toite. Vaata lisa siit.