Mitmekülgsed pereseiklused Ida-Virus


"Virumaa viguriga lood" ühendab taas kaks Virumaad

 Jõuludeks sai valmis põnev raamat “Virumaa viguriga lood”, mis sisaldab kirjamees Sulev Olli kirjutatud viguritega pajatusi kohalikest inimestest, paikadest ja nähtustest. Loe raamatust täpsemalt siit.

 

 

Millal emad oma küsimusi esitada saavad?

Keskmine ema vastab ühe päeva jooksul kuni kolmesajale oma laste esitatud küsimusele. Kelle poole peaks emad oma küsimustega pöörduma? Jõhvi Kontserdimajas saad 17. jaanuaril etendusel "Emadepäev" küsimustele vastuse. Osta pilet etendusele juba täna siit.

 

 

Mõnus paik aastavahetusmelust puhkamiseks on Mäetaguse mõisa Hotell & SPA

Peale aastavahetuse kiirust, sõprade ja sugulaste suhtlemist on õige aeg iseenda jaoks - privaatsauna pakett on selleks just ideaalne! Mäetaguse külaliste poolt parimaks kiidetud pakett ootab Sind. Broneeri siin. 

Kas oled oma üllatuse juba Seiklusmaalt kätte saanud?

Jõulukampaania raames oleme välja toonud 14 seiklust Ida-Virumaal. Külastades neist vähemalt kolme, saad üllatuse osaliseks. Vali endale meelepärased pereseiklused siit.

 

 

 

Gruusiapärane maitseseiklus

Trahter Mimino pakub Sulle ja Sinu kaaslasele Gruusia köögi paremikust ehedaid rahvuspäraseid toite: adžapsandali, hinkaalid, hatšapuri, hartšo, šašlõkk ja palju muud. Vaata Mimino menüüd siit.

 

 

 

Saka mõisas saab nautida romantikapaketti

Tule veeda oma talvepuhkus Saka mõisas! Romantikapakett kahele sisaldab kahte ööd majutust, hommikusööki ja lõõgastavaid protseduure kahele.
Vaata lisaks siit.