Naistepäeva tähistamine Seiklusmaal

Reedene naistepäevakontsert - trio Suurbritanniast!

Ansambli kava on vaimukas kombinatsioon ooperiklassikast, muusikateatrist ja esinejate endi originaalloomingust. Iga kontsert sisaldab endas lõbusat lavalist show’d, kohustuslikult esitatakse publiku hulgast valitud daamile romantiline serenaad. Soeta kontserdipiletid siit.

 

 

 

Avinurme puiduait tähistab vägevalt naistepäeva

30. märtsil on kõik naised oodatud puiduaita. Eriti head hinnad, mõnus seltskond, kohvikus maistvad suupisted ja küpsetised. Kohtume Avinurmes! Lisa vaata siit.

 

 

 

Ida-Viru suurim rahvaspordiüritus tuleb taas!

Juba 8. korda toimuv Narva Energiajooks kutsub ka sel aastal kõiki idavirumaalasi 9. juunil jooksule! Ainult Ida-Virumaalastele kehtib naistepäevani soodusregistreerimine -50%! Vaata distantse ja osta jooksupilet siit.

 

 

 

Meresuu SPA & Hotell kutsub nautima uusi saunarituaale!

Meresuu saunarituaalide valikusse on lisandunud Shea ja Aroomi rituaalid, mille meeldivad aroomid ja toimeained turgutavad keha ja vaimu erinevatel viisidel. Rituaalide kohta saad lugeda siit.

 

 

 

Tule teeme koos üleannetusi!

Narvas Astri keskuses toimub juba sel laupäeval Üleannetuse kampaania raames perepäev. Esinevad M.O.R.A ja Natalja Troshina. Kohal on ka näomaalijad, lisaks saab soetada õnneloosipileteid. Mida põnevat veel toimub, vaata siit.