Modern Talking - Singer Thomas Anders and Band - Ida-Virumaa

 

 

Modern Talking - Singer Thomas Anders and Band

Kaks aastat edasi lükkunud kontsert toimub lõpuks aastal 2022 ja Toila laululaval on oodata tõelist ja meeleolukat hitisadu! Lavalaudadele astub ansambel Modern Talking ning Thomas Anders!Thomas Anders & Band esituses kõlavad 90-minutilise šhow raames tuntud hitid “You`re My Heart, You`re My Soul”, “You Can Win If You Want”, “Brother Louie”, “Cheri Cheri Lady” ja loomulikult paljud teised šedöövrid läbi aastakümnete!
Thomas Anders ilmselt vanemale generatsioonile tutvustamist ei vaja! 57.aastane Thomas vallutas 1984.aastal ansambli Modern Talking koosseisus maailma erinevad kontinendid hitiga “You`re My Heart, You`re Mu Soul”. Laul jõudis 81.riigis edetabelite kõrgeimale positsioonile ja püsis seal mitmeid nädalaid. Modern Talking on ansambel, kus Thomas Anders koos Dieter Bohleniga osales kuni hiliste üheksakümnendateni. Kuna aeg tegi oma töö ja mehed otsustasid pühenduda soolokarjäärile, otsustas Thomas siiski jätkata sissetallatud radadel ja mitte jätta unustusehõlma Modern Talking´u aastatepikkust loomingut! Selleks oli kindel põhjus, kuna ansambli erinevates formaatides helisalvestisi oli selleks ajaks müüdud enam kui 125 miljonit ühikut!
Thomas Anders on professionaalne artist, kes vaatab positiivse pilguga tuleviku suunas ja kelle jaoks ei eksisteeri sõna ”stagnatsioon” Ta on võitnud erinevaid, kuid väga olulisi auhindu, mis on muusikute seas väga kõrgelt hinnatud. Thomas Anders on laval ülimalt karismaatiline, elegantne, energiline ja sõbralik!
2014. aastal tähistas Modern Talking 30-ndat juubelit! Sünnipäeva raamesl jõudis plaadiriiulitele läbi aastakümnete parimatest paladest koosnev cd kui ka dvd. Kaua on oodatud, et näha Dieterit ja Thomast ühiselt laval, kuid teadaolevate andmete põhjal seda tõenäoliselt enam ei juhtu!
Thomas Anders on legendaarse ansambli Modern Talking parimate hittidega Ida-Virumaal laupäeval, 10.juulil Toila laululaval!
Peoõhtu juhatab sisse ansambel 2 Quick Start. 
Piletid on saadaval Piletilevi müügipunktides üle Eesti!

 
 

Galerii

Asukoht kaardil

Koordinaadid: 59.4208106, 27.5268173Vaadake Google Mapsis

Jaga

Lisage minu valikutesse 

Üksikasjad

09.07.2022 - 09.07.2022
Mere puiestee, 13, 41702, Toila vald, Ida-Viru maakond
 
 
 

Ajad ja hinnad

Üks päev
Hind alates10 €
Maksimumhind20 €

Omadused ja mugavused

Üldine varustus

Parkimine tasutaTegevused lastele

Tellimused

Isiklik broneerimiskeskkond

Ligipääs

Viidastatud või tähistatud

Lisateenused

Toitlustus
Näita kõike