Maksim Galkin'i suur soolokontsert - Ida-Virumaa

 

 

Maksim Galkin'i suur soolokontsert

Juba augustis esineb suure soolokontserdiga humorist, saatejuht, showman ja laulja. Temale kuuluvaid tiitleid ja staatuseid võib üles lugeda lõpmatuseni. Kuid eelkõige on ta Artist suure esitähega. Särav, karismaatiline ja alati ajakohane Maksim Galkin.Tema andekuse maagia ei jäta kedagi ükskõikseks. Juba aastakümneid kogub ta kokku täissaale nii kodu- kui ka välismaal.
Ainulaadne kooslus arukusest ja noorusest, huumoritunnetus ja mitmekülgne andekus, muudavad ta soolokontserdid erinevate žanrite mosaiigiks, kus omavahel kattuvad paroodia, laulud, huumor, kontsertetteasted erinevatest teleshow’dest.
Tema huumor on päevakohane ja tõeliselt naljakas. Maksim tunneb oma publikut ja suhtleb temaga väga siiralt, just kui räägiks ta oma elust ootamatult külla tulnud sõpradele.
Miniatuurid, teatraalsed sketšid, täiesti uued etteasted, aga samuti juba ammutuntud publiku lemmiklood – Maksimi esitluses ei kaota need oma kunstilist väärtust ja nagu lemmiklaulu kordus, kutsub esile nostalgilise naeratuse.

Galerii

Asukoht kaardil

Koordinaadid: 59.3541336, 27.4230327Vaadake Google Mapsis

Jaga

Lisage minu valikutesse 

Üksikasjad

10.08.2022 - 10.08.2022
Pargi tänav, 40, 41537, Jõhvi vald, Ida-Viru maakond
 
 
 

Ajad ja hinnad

Üks päev
Hind alates41 €
Maksimumhind73 €

Omadused ja mugavused

Muud teenused

Näita jagamise ribaNäita jagamise ribaNäita jagamise riba

Ligipääs

Viidastatud või tähistatudJuurdepääsutee kõvakattega

Tellimused

Isiklik broneerimiskeskkond