Lavastus "100% Narva" - Ida-Virumaa

Lavastus "100% Narva"

Maailmakuulsa teatrikompanii Rimini Protokolli lavastus „100% Narva“ on rohkem kui teatrietendus. See on uurimus, statistika, ühe linna portree. See on peegeldus Narvast täpselt nii nagu linn täna on.  
Laval on 100 narvakat, kes esindavad linna sellises läbilõikes mida statistika hetkel näitab.  Üks inimene on 1% Narvast – vanuse, soo, kodakondsuse ja keele järgi. Iga kuiva statistilise numbri taga on aga elav inimene oma kire, eluloo, vaadete ja plaanidega. Kui ametlik statistika võib anda vastuse küsimustele „mitu protsenti Narva elanikest on naised“ või „kui suur osa narvakaid on Eesti kodanikud“,  siis kuidas saada teada milline on linna kõige kaunim maja, või kui palju on narvakate hulgas kassiarmastajaid ning mis võib saada Narvast lahkumise põhjuseks? „100% Narva“ on see koht kus otsida vastuseid just nendele küsimustele..
Rimini Protokoll on saksa-šveitsi teatritrupp, mis on loodud perfoomanskunsti novaatorite Daniel Wetzeli, Stefan Kaegi ja Helgard Haugi poolt 2000. aastal. Üheks kõige mastaapsemaks ja globaalsemaks lavastuseks sai projekt 100% City. Sadade linlaste hääled on kõlanud juba Pariisis, Londonis, Hongkongis, São Paulos, Lissabonis, Voronežis  ning kümnetes teistes linnades. Nüüd siis on Narva kord. Järjekorras 41.
Narva avab ennast Eesti teatripublikule kolmel novembriõhtul Narva Vaba Laval.

Asukoht kaardil

Koordinaadid: 59.3750267, 28.1896686Vaadake Google Mapsis

Jaga

Lisage minu valikutesse 

Üksikasjad

18.11.2022 - 18.11.2022
Linda tänav, 2, 20309, Narva, Ida-Viru maakond
 
 
 

Ajad ja hinnad

Omadused ja mugavused

Ligipääs

Viidastatud või tähistatudJuurdepääsutee kõvakattegaEkskursioonibussigaÜhistranspordigaSõiduautoga

Üldine varustus

Ligipääs ratastooligaParkimine tasutaWCWIFI

Peatused

BussRong

Tellimused

Isiklik broneerimiskeskkond

Lisateenused

Toitlustus
Näita kõike