Narva

XXVIII Oru pargi promenaad

XXVIII Oru pargi promenaad: kontsert Suured tüdrukud ja bänd. Toimumisaeg: 20. augustil, kell 17.00. Toimumiskoht: Oru park, lossiplats (Pühajõe) Suured tüdrukud, Kaire Vilgats ja Dagmar Oja, on armastatuimad Eesti taustalauljad, kes alles hiljuti tegid oma debüüdi sooloartistidena. Lisaks aastakümnete jooksul pakutud muusikaelamustele on tandem vallutanud eestlaste südamed ka kirjandusmaailmas oma 2020. aastal ilmunud humoorika raamatuga „Ilusad suured tüdrukud”. Kaire Vilgatsile ja Dagmar Ojale kuuluvad ka rekordid enim Eurovisioonil osalenud Eesti lauljate nimistus.
Nad tulevad, et pakkuda publikule suuri elamusi, suuri tundeid, suuri hääli ja suuri laule! Suured Tüdrukud lubavad kontserdi ajal nautida sööki ja jooke, vürtsitades õdusat olemist omalt poolt mõnusa muusika ja huumoriga. Kava on tantsuline ja lõbus. Esitlusele tulevad tuntud lood maailmaklassikast, Eesti kullafondist ning otseloomulikult eurovisioonilt. Selle suve kõige ILUSAM kontsert Toilas. Unustamatud ja kaunid laulud kõlavad ansambel Kaire Vilgatsi ja Dagmar Oja esituses, et tähistada taasiseseisvumise 33. aastapäeva. See kord saab kaunist promenaadikontserti nautida erilises PEOTELGIS. Istekohtade arv on piiratud. Kiirusta pileti ostuga eelmüügist. Tule naudi koos pere ja sõpradega suurepärast kontserti Ida-Virumaal Toilas, imelises Oru pargis. Kontserdialal avatud mõnus ja hubane kokteilibaar ning kohvik. NB!Kuni 31.07.2024 tavapilet 15€, sooduspilet 12€.Alates 1.08.2024 tavapilet 17€, sooduspilet 15€.
Sooduspilet kehtib pensionärile, õpilasele ja kübara- või kaabukandjale. Koolieelikud tasuta.
Eelmüük Piletilevi.ee keskkonnas lõppeb 1h enne kontserdi algust.
Piletid müügil ka kohapeal. Parkida saab Föhrenhofi väljal ja Toila Gümnaasiumi juures. Parkimine on tasuta.
Korraldajad jätavad endale õiguse teha programmis ja ajakavas vajadusel muudatusi. Info ja koostööettepanekud: Kaisa Pukk, Toila valla kultuurijuhtE-mail: [email protected]äname toetajaid!  Ürituse ajakava/line-upAla avatud kell 16.00Kolme osaline kontsert kell 17.00Uksed avatakse kell 16:00

Galerii

Asukoht kaardil

Koordinaadid: 59.4245262, 27.5343189Vaadake Google Mapsis

Jaga

Lisage minu valikutesse

Üksikasjad

20.08.2024 - 20.08.2024
Sadama tee, 1, 41702, Toila vald, Ida-Viru maakond
 
 
 

Ajad ja hinnad

Omadused ja mugavused

Tellimused

Isiklik broneerimiskeskkond