Oktoobrikuu sündmused Ida-Virumaal

Moskva kammerorkester "Musica Viva" annab kontserdi Jõhvis


Aleksander Rudini juhitav tippmuusikutest koosnev orkester esineb 10. oktoobril Jõhvi kontserdimajas. Orkester on teinud koostööd parimate solistidega ning esinenud maailma kuulsaimates saalides. Kontserdil on kavas mängida nii Beethoveni, Mozarti kui Haydini lugusid.
Piletid leiad siit.

 

"Koo end ajalukku!" Narva linnuses


Narva linnuses on alates 24. septembrist avatud Vabariigi 100. juubeliks valminud 100 meetrise vaiba näitus. Vaibakudumine valmis ligikaudu 7000 eestlase koostööna ja seda kooti kaheksa kuud. Viiemeetriste osadena valminud vaibas on esindatud triibukombinatsioonidega kõik Eesti ajalooliste kihelkondade mustrid.
Näitus on avatud kuni 13. jaanuarini.
Rohkem infot leiad siit.

 

Võrratu Lolita Miljavskaja külastab Jõhvi kontserdimaja


24. oktoobril esineb Jõhvis suure kontserdiga "kompleksideta naine" ning "naine kui katastroof" Lolita Miljavskaja! Lolita on ülipopulaarne Vene estraadilaulja, keda on pärjatud mitmeid kordi Aasta Laulu ja Kuldse Grammofoni preemiaga. Naise esinemine on humoristlik, interaktiivne ja ei jäta kedagi külmaks.
Loe lisaks ja osta piletid siit.

 

Kuldne Mask Eestis 2018 (9.10-17.10)


Neljateistkümnendat korda toimuv "Kuldne Mask Eestis" toob Eestisse Venemaa viimaste hooaegade parimad etendused, mis on olnud kuulsa Vene teatripreemia "Kuldne Mask" nominendid või laureaadid. Selle raames toimuvad Ida-Virumaal etendused nii Sillamäe Kultuurikeskuses kui Geneva Keskuses Narvas.
Lisainfo ja kava leiad siit.