Saunaseiklused Ida-Virus

Maailma esimene turbasaun Lammasmäel

Saun ujub Kunda jõel ning sinna pääsemiseks tuleb kõndida mööda turbaplaatidega kaetud pontoone, mis omajagu kõiguvad. Turbasaunas saab teha mitmesuguseid turbaprotseduure: maske ja mähiseid, kasutada spetsiaalset turbašampooni. Loe sauna kohta lähemalt siit.

 

 

Avinurme Puiduaidast leiad kõik saunatarvikud

Suurim valik saunatarvikuid Eestis! Avinurmest leiad kõike, mida saunas vaja läheb - kibud, ämbrid, jalahoidjad, peahoidjad, vihavannid, pesuharjad ja saunavihad. Vaata kõiki saunatooteid siit.

 

 

Mäetaguse mõisa hotell & spa otsib uuele saunakompleksile nime

Kolme kuu pärast saab valmis supelmaja uus pikendus, kuid tal ei ole veel nime. Sellele, kelle pakutud nime hakkab uus saunaala pikendus kasutama, kingime tänutäheks romantilise privaatsauna paketi ja see pole veel kõik - lisaks vabad pääsmed neljale ka uude sauanaalasse! Kuidas magusat kingitust võita, loe siit.

 

 

 

Meresuu SPA & Hotell kutsub nautima uusi saunarituaale!

Meresuu saunarituaalide valikusse on lisandunud shea- ja aroomirituaalid, mille meeldivad aroomid ja toimeained turgutavad keha ja vaimu erinevatel viisidel. Lisaks saunadele võlub Meresuu uuendatud lastebasseiniga! Erinevate saunade kohta loe siit.

 

 

 

Peale suusatamist sauna? Muidugi!

Pärast Kiviõli Seikluskeskuse suusanõlvadel liugelmist on hea minna keskuse sooja sauna. Võimalus rentida ka privaatsaun! Hinnakirjaga tutvu siin.
 
 
 

Valaste Puhkeküla kümblustünn ootab!

Valaste Puhkekülas saab igal aastaajal mõnuleda kümblustünnis. Lisaks on Valastel ka hostel, bungalow'd, kohvik ja loomulikult Eesti kõrgeim juga! Vaata lisa siit.
 
 
 

Toila Spa Hotelli kahes saunakeskuses on kokku 15 sauna

Üheksa sauna neist, asub wellness-keskuses, mis on mõeldud vaid täiskasvanutele. Vaikuse ja rahu tagab see, et korraga saab keskust külastada piiratud arv inimesi. Vaata lisa siit.