Seiklusmaa sündmused juunis

Hurraa! Kiviõli Kogupere Elamuspark avab väravad!

Kutsume kõiki juba alates 8. juunist Kiviõli Seikluskeskusesse, kus avatakse uus ja erakordne kogupere elamuspark. Igaüks saab osa seikluslikest elamuspargi atraktsioonidest: põnevkivikaevandus, tuletõrjeakadeemia, erinevad mänguväljakud, suvine tuubirada, elektrimootoriga paadid, liikluskool, discgolfi park, kõrgseikluspark, rataste pumptrack, mägiautorada, trosslaskumine, teadusteatri show jpm. Osta pilet siit.

 

 

 

Narva Linna Päevad

Narva Linna Päevad on kõige eredam ja põnevam juunikuu sündmus, mis traditsiooniliselt toimub juunikuu esimesel nädalavahetusel 31.05.-03.06. Pidulik rongkäik, spordivõistlused, kultuurisündmused, näitused, messid, käsitööliste laat ja ohtralt meelelahutust! Tule vaatama! Pikemalt sündmusest loe siit.
 
 
 

Folklooripidu Kire Killad "Siit nurgast ja sealt nurgast..."

2. juunil toimub suur folklooripidu Mäetaguse mõisahoovis. Avatud paela punumise, roopilli meisterdamise, leiva küpsetamise ja uurdenoa tegemise töötoad. Ida-Virumaa folkloorikollektiivide kontsert, rongkäik Mäetaguse rahvamajja, pärimustantsude õpituba, simman ansambliga Kukerpillid ning Virumaa vanade mängude mängimine. Täpsemalt saad lugeda kõigest siit.
 
 
 
 

Narva Energiajooks

9. juunil toimuva Narva Energiajooksu programmis on 7km jooks, kepikõnd ja käimine ning 21,1km jooks. Narva Energiajooksu rada kulgeb Narva linna tänavatel möödudes ajaloolistest bastionidest, kindlusest, Aleksandri kirikust ja paljudest teistest põnevatest objektidest. Lisainfo siit.

 

 

 

Iisaku külalaat tuleb taas!

Mõnus ja ehe külalaat nagu vanastigi, ei puudu mängud ja laulud. Iisaku külalaadal kaubeldakse toidukraami, taimede ja istikutega ning käsitööga. Laval astuvad üles kohalikud ja külalisesinejad.Osaleda saad laadaloteriis, avatud on täika, kõrts ja kohvipood. Iisaku laat on 1930ndate stiilis ja parimad kostüümid saavad auhinnatud. Vaata lisaks siit.

 

 

 

 

Kiviõli Motofestival 2018

Eesti võimsaim motokrossipidu toimub 16.-17. juunil Kiviõli tuhamäel juba 11. korda. Kahepäevase võimsa motoshow raames näeb taas külgkorvide MM-etappi, quadide EM-etappi, öökrossi ning mäkketõusu ekstreemset showd. Loe lähemalt siit.

 

 

 

Avinurme tünnilaat

Avinurme staadionil toimub 23. juunil tünnilaat! Tünnilaval leiab aset kella 9.00-16.00 kultuuriprogramm, kus astuvad üles Mustvee valla isetegevuslased ja külalised. Muusikaline peakülaline on Lõõtsavägilased. Kell 14.00 toimub kirikukontsert "Võidupüha laulud", kus esinevad Nele-Liis Vaiksoo ja Lauri Liiv, klaveril Olav Ehala. Loe lähemalt siit.

 

 

 

Sillamäe linna- ja merepäevad

Sillamäe on mere- ja sadamalinn. 29. juuni - 1. juuli kostitatakse külalisi kontsertide, näituste, õpitubade, atraktsioonide ning spordivõistlustega. Täpsem info siit.

 

 

 

Peipsi järvefestival

"Peipsi Järvefestival 2018" on 30. juuni - 7. juuli mööda Peipsi sadamaid järve põhjaotsast lõunasse kulgev kultuuriüritus, mis näitab külalistele Peipsi järve tavapärasest märksa põnevamal moel. Festivali ajal sõitab LODI JÕMMU koos vabatahtliku saatelaevastikuga Vasknarvast Värskani, peatudes iga päev uues sadamas. Lisainfot loe siit.