Seiklusmaal detsembris

Ida-Viru Seiklusmaal detsembris igav ei hakka! Ootame teid näitustele, advendilõunatele, heategevusüritustele ja jõuluseiklustele.

 

Restoran Rondeeli advendilõunad

Narva muuseum kutsub detsembri igal advendipühapäeval restorani Rondeel advendilõunatele. Pakutakse maitsvat jõulutoitu ning lastele on loodud õdus nurgake, kus muuseumi programmijuhid nendega meisterdavad. Hind 12€ täiskasvanule ja 5€ lapsele. Vaata rohkem siit.

 

 

Laura Pählapuu näitus "Võta mind oma jõkke"

8. detsembril avatakse Narva kunstiresidentuuris Laura Pählapuu näitus "Võta mind oma jõkke". Oleme harjunud sõda võtma kui abstraktset poliitilist nähtust, kuid sõda on alati isiklik. Sõda on kõige äärmuslikum ruumi muutja. Vältides otsest vägivalla kujutamist, on kunstnik paigutanud sõdurid avalikku või privaatsesse ruumi,
kuhu on lisatud pateetiline hollywoodilik muusika ning
klassikalisest maalikunstist tuntud sümboleid.

Laura Pählapuu näitus tegeleb ruumi tähendustega ja nende tähenduse muutmise uurimisega. Soovitame kindlasti uurima minna! Näitus on avatud kuni 28. detsembrini. Vaata rohkem siit.

 

 

Sillamäe muuseumi heategevuslik jõululaat ja näitus "Aastavahetuse salat"

Detsembris on hea külastada Sillamäe muuseumit mitmel põhjusel. 11.12 - 21.12 toimub muuseumis heategevuslik laat "Soovin aidata", mille müügitulust 10% läheb puuetega inimeste aitamiseks. Alates 14.12 on muuseumis avatud ka uus näitus "Aastavahetuse salat". Vaata muuseumi lahtioleku aegasid ja lisainformatsiooni siit.

 

 

Jõuluseiklused Ida-Virus

Jõuluvaheaeg ei ole enam mägede taga. Kuidas aga sisustada külm ja pime aeg lõbusalt? Oleme kokku kogunud 12 vahvat seiklust, mida tulla kogu perega Ida-Virumaale nautima just sel jõuluvaheajal. Vaata seiklusi siit ja leia oma lemmik!

 

 

Toila SPA kingiidee

Toila SPA päästab kingiideede puudumisel ning on spetsiaalselt nendeks jõuludeks loonud kinkekaardid. Võid kindel olla, et lähedane, sõber või töökaaslane rõõmustab puhkuse üle Toila SPA Hotellis.
Telli kinkekaart siit.