Seiklusmaale matkama!

SUVISED SEIKLUSED KOGU PERELE!

Ootame Sind ja Sinu peret seiklema mööda suvemarsruute,
mille oleme mõeldes mugavusele kokku pannud. 

Lustakate ja seikluslike ringreisidega tutvu siin.

 

 

 

Ootame peresid Kiviõli kogupere elamusparki

Kiviõlisse on põhjust tulla ka suvel, sest 8. juunil avati erakordsel maastikul 15 uut spordi- ja vabaajategevust. Need pakuvad põnevaid elamusi nii 2-aastastele kui ka nende vanaemadele-vanaisadele. Vaata, mida põnevat elamuspargis teha saab siit.

 

 

 

Alutaguse matkaklubi seikluslikud matkad

Alutaguse matkaklubi pakub matku igale maitsele. Miks mitte korraldada sünnipäevaks sõpradega seiklus- või kanuumatk? Ehk on Sulle ja Su perele hoopis meelepärased räätsa- või tõukerattamatkad? Endale meelsa matka leiad siit.

 

 

 

Alutaguse Puhke- ja Spordikeskuses asuvad seikluspark ja tuubipark

Tuubitamine on võimalik Alutaguse Seikluspargis nii suvel kui talvel. Suvine tuubirada on kaetud tehiskattega ning on sobilik nii lastele kui täiskasvanutele. Seikluspargis on 5 rada ja pikad õhusõidud üle järve. 

Erilist julgust nõuab suur Tarzani hüpe, mida sooritatakse 9m kõrguselt. Hüpe garanteerib adrenaliiniotsijale 2 meetrit vabalangemist. Tegemist on ainulaadse atraktsiooniga Eestis. Seikluste kohta loe lisaks siit.

 

 

 

Aidu karjäär - safarihimuliste paradiis

Adrenaator pakub Aidu karjääris palju eriilmelisi elamusi. Näiteks saab kogeda karjäärisafarit, veematku, ekskursiooni maa all, atv-safarit, off-road safarit, aga ka enduro-safarit. Pilte ja lisainfot safarite kohta vaata siit. 

 

 

 

Valmimas on Valaste matkarada

Esmaspäeval alustati matkaraja läänepoolses otsas parkla ehitamist. Valaste joa poolses otsas hakatakse tegutsema juuli lõpus ja sügiseks saab kogu väsinud ning räsitud kompleks hoopis uue näo. Täispikkuses loe uudist siit.