Spordiradadelt suunaga kontsertidele!

20. augustil saab nautida Oru pargi promenaadi

Juba 21. korda toimuval kontsertfestivalil astuvad üles Swingers ja solistidena on laval Tanja Mihhailova-Saar, Birgit Sarrap, Mikk Saar ja Karl-Erik Taukar. Kell 13.00-17.00 toimuvad põnevad tegevused Oru pargis kogu perele! Vaata lisainfot siit.

 

 

 

Tule 18.-20. augustil Kiviõli Motofestivalile

 

Eesti võimsaim motokrossipidu peab Kiviõli tuhamäel oma 10.juubelit! Kolmepäevase võimsa motoshow raames näeb taas külgkorvide MM-etappi, öökrossi ning mäkketõusu ja palju muud. Kokku võistleb Kiviõlis üle 400 võistleja 23 riigist. Lisainfo siit.

 

 

Maidla mõis ootab 18. augustil Mõisatuledele

Juba seitsmendat aastat ootab Maidla mõis kõiki muusikasõpru Mõisatulede kontserdile. Kontserdil astuvad üles Oliver Kuusik, Villu Veski, Maria Listra ja Jassi Zahharov. Lisaks toimub mõisa fassaadil ja aias unustamatu tule- ja valgusemäng. Leia täpsemat infot siit.

 

 

19.augustil toimub Narva Äkkeküla spordikeskuses Aktiivne perepäev

Kõigil linna elanikel ja külalistel on võimalus kogu perega meeldivalt puhkepäeva veeta ning võtta osa erinevatest seiklustest ja võistlustest. Toimuvad erinevad sportlik- ja seiklusmänge, sh jooksud, sõidud, seiklusrajad ja palju muud põnevat. Tulge ise ja võtke ka pere ja sõpru kaasa! Lisainfot loe siit.

 

 

Veeda suvine puhkus Villa Meretares

Villa Meretare asub Toila vaikses rohelises piirkonnas, Läänemerest 15-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Meretares on 9 kodust tuba, saun ja baar. Vaata lisa ning broneeri majutus juba täna siit.