Sügisene koolivaheaeg Ida-Virus

 

Koolivaheaeg Narva Bastionites

Narva Bastionid ootavad kõiki 7-12 aastaseid lapsi vaheajal endale külla. Iga päev pakutakse välja erinevad tegevused, mille algusaeg on kell 12 ning osalemise eelduseks on eelregistreerimine.
Loe täpsemalt siit.

Narva Bastionites asub ka põgenemistuba, mis paneb proovile Teie pere või grupi ning sobib lastele alates 14. eluaastast.
Hind ja broneerimine siin.

     

Toila SPA tervisepäev 

 

Toila SPA ootab nii suuri kui väikseid Tervisepäevale! Tervisepäeva pilet sisaldab termide päevapääset, jõusaali kasutamise võimalust, väiksematele mängumaad, minigolfi, buffee lõuna- või õhtusööki ning kõigile teistele protseduuridele 20% allahindlust.
Tutvu hindadega ja broneeri siin.

 

Sillamäe muuseum

 

Sillamäe muuseum avab oma uksed nii noorematele kui vanematele, et tutvustada Teile, kuidas taguda "kullast" tuld, kuulda muusikat kontidel, kuidas kasutada gaasimaski ja palju muudki. Eelregistreerimisel pakub muuseum ka temaatilisi programme ja töötube lastele ning täiskasvanutele. Tutvu pakkumistega lähemalt siin.

 

Koolivaheajal Narva muuseumis

Sarnaselt Narva Bastionitele kutsub ka Narva Muuseum kõiki õpilasi ja õpihimulisi koolivaheajal Narva linnusesse ja Kunstigaleriisse, kus iga päev toimuvad põnevad ja harivad koolivaheaja üritused. Lisaks näeb linnuses ja Kunstigaleriis Eesti muuseumide festivali rändnäitusi. Täpsema infoga tutvu siin.

 

Saka mõisa romantikapakett kahele

Saka mõis ootab endale külla romantikuid. Romantikapakett kahele sisaldab majutust kaheses toas, kahte hommikusööki, kahte lõõgastavat massaaži, soolakambri seanssi, leili-, aurusauna ja basseiniala külastust ning hommikumantleid toas. Kui antud pakkumine tundub täpselt see, mida vajad, vaata lähemalt siit.