Täida koolivaheaeg jõuluseiklustega!

Vinged jõuluseiklused Ida-Virus on midagi tõeliselt uut ja põnevat!

Kas teie pere on ühiselt piparkookidele korvi juba pununud? Üheskoos Sannikovi maad otsinud? Või nuputate lihtsalt aastavahetuseks perele vahvaid ettevõtmisi? Ida-Virumaa 14 turismiatraktsiooni on seljad kokku pannud ja kutsuvad endale külla! Tutvu erinevate jõuluseiklustega siin.

 

 

Alutaguse Jõuluküla kutsub külla!

Sind ootavad ees seiklused jõulumetsas, päkapikkude salajased teerajad, päkapikkude metsamaja, päkapikkude farm, päkapikkude töötuba ja jõulukohvik. Jõuluküla on avatud 11.-26. detsembril! Vaata lisa programmide kohta siit.

 

 

Kaevandusmuuseumis saab näha Eesti riigivapi kavandite näitust

 Riigivapi 85. sünnipäevaks valminud näitusel on näha erinevaid kavandeid, mida vapiarutelude ning kujunduskonkursside käigus kunstnike poolt pakuti. Väga mitmepalgelistest ideedest koorus lõpuks välja see kolme lõviga riigitähis, mida me täna tunneme – lihtne, ent väärikas. Täpsema info leiad siit.

 

 

 

Mäetaguse Mõisa Hotell & Spa kutsub kontserditele

Mõisahäärberis toimub 21. detsembril vanamuusikakontset "Hetk Itaalias", mis viib kuulaja rännakule läbi Itaalia muusikamaastiku. 22. detsembril saab nautida mõisa värskelt restaureeritud ja suurepärase akustikaga viinaaidas Atsalama Segakoori "Jõulukontserti". Vaata kõiki Mäetaguse talvesündmusi siit.


 

Meresuu SPA Hotellis on uus saun ja uuenenud lastebassein

Veekeskuse lasteala vett pritsivad värvilised loomakesed kutsuvad veekeskuse kõige pisemaid külalisi! Saunagurmaanidele pakub Meresuus naudinguid naturaalsest Himaalaja soolakivist saun. Lisaks on Meresuus perioodil 13-28.12 buffet-õhtusöök eri jõulumenüüga, mida saad näha siit. Broneeri talvine majutuspakett juba täna siin.