Talvine fotoseiklus Narvas - Ida-Virumaa

Narva linnuse ja Victoria bastioni kasemattide ühine fotoseiklus sobib peredele, paaridele ja seltskondadele. Narva linnuse ja Victoria bastioni kasemattide erinevate lahtiolekuaegade tõttu ei pea Fotoseiklust läbima ühe päeva jooksul.

Talvine fotoseiklus Narvas

Narva talvine fotoseiklus on Narva Muuseumi ja Victoria bastioni kasemattide ühine seikluslik iseseisev ekskursioon, mis tutvustab osalejatele mänguliselt Narva linna ja selle ajalugu ning annab võimaluse täiendada oma fotokogu imeliste talviste fotodega lumisest Narvast.

  • Fotoseiklus algab Narva linnuses, kus osalejad saavad kaardi, mille abil nad läbivad püsiekspositsiooni ja üritavad selle saladusi lahti harutada.
  • Linnuse külastamisele järgneb kaardi järgi orienteerumine ja fotoülesannete täitmine Narva linnas, kus tutvutakse Narva ajaloolise osa peamiste vaatamisväärsustega.
  • Pärast kõigi ülesannete täitmist jõuavad osalejad Victoria bastioni kasemattide juurde, mis on ka fotoseikluse lõpp-punkt.
  • TÄIDETUD fotoseikluse kaardi esitamisel on Victoria bastioni kasemattide külastamine ja ekskursioon pärast renoveerimist hiljuti avatud ajaloolises Pimeaias TASUTA.

Lisaks Victoria bastioni sisekäikude külastamisele saavad seiklejad teada Pimeaia pargi arenguloost ja miks see on “pime”. Narva linnuse ja Victoria bastioni kasemattide ühine fotoseiklus sobib peredele, paaridele ja seltskondadele. Narva linnuse ja Victoria bastioni kasemattide erinevate lahtiolekuaegade tõttu ei pea Fotoseiklust läbima ühe päeva jooksul. Küll on aga Victoria bastionidesse sissepääsuks vajalik täidetud Fotoseikluse kaart!

HIND: täispilet 12 eurot  sooduspilet 8 eurot
perepilet 24 eurot

Iga kuu viimasel neljapäeval 2022 maini maksavad piletid Narva linnusesse 4 €.

Vali kuupäev ja saada päring

Kuidas meid leida

Narva Muuseum

Peterburi mnt 2
20308 Narva, Eesti

E-post: info@narvamuuseum.ee

Telefon: +372 359 9230 

Koduleht: www.narvamuuseum.ee

Ida-Virumaa turismiklaster

Klastri partnerile

Sotsiaalmeedia