Tõeline perepuhkus - Laste VIP seikluspakett Ida-Virumaal Tallinna suunalt tulijaile!

Kui teie teekonda algab Tallinna poolt ja teil on aega ka ööbima jääda siis pakkuge lastele VIP paketti, et jõuaksite ikka mõnuga seigelda.

 

1 päev
 Kiviõli Seikluskeskus on vahva algus Ida-Viru seiklusele. Kiviõli kogupere elamuspargis saab veeta terve päeva 15 atraktsiooni pakuvad tegevust nii suurtele kui väikestele. Kiviõli Hill Cafés saab võtta lõuna.

 

Eesti Kaevandusmuuseumi taolist lähiümbruses pole. Siin saab laskuda ca 8 m.sügavusele kaevanduskäikudesse ja sõita kaevurirongiga

 

Õhtuks jõuab ilusti Alutaguse Puhke- ja Spordikeskusesse. Kena männimetsa all on mugavad majutusvõimalused (hotell, telkimisala, kämping), kohvik, loodusrajad. Hommikul saate külastada siin asuvat Eesti suurimat ja turvalisimat seiklusparki.

 

 

2 päev
Seiklus kohe hommikul – mõnus. Alutaguse Seikluspark asub puhke-ja spordikeskus alal. Siin on 6 rada, s.h.meie loodust tutvustav eriti turvaline lasterada, 2 järvelaskumist, suvine tuubirada.

 

Lõunapeatuse võib teha Mäetaguse kaunis mõisakompleksis. Süüa restoranis või supelda Sulpusmajas, külastada Jäägrimuuseumi ja lasketiiru

 

Koduteel on põhjust läbi astuda Avinurme Puiduaidast. Avinurme on kaunis küla mida tuntakse ka Eesti puutöö pealinnana. Siit leiab igaüks midagi suveniiriks koju kaasa.
Tagasi Tallinna poole saab sõita otseteed Rakvere kaudu.

 

Soovitus- võtke 1 päev lisaks ja jõuate ära käia Narvas.
Narva linnus ja selle Põhjaõu, Bastionid ja Jõepromenaad ootavad.


 

Täpsemat informatsiooni marsruudi kohta koos kaardiga saab SIIT