LAZERZONE CENTER - SISE- JA TÄNAVA LASERTAGI JA PAINTBALLI LAHINGUD

 

Narvas avati sel aastal uus paintballi keskus Pähklimäel  ja laserzone center kesklinnas, kus on võimalik tähistada sünnipäevi ja sõpradega koos mõnusalt aega veeta.

Mis võiks olla veel huvitavam, kui mängida oma lähedaste ja tuttavatega paintballi. Meie instruktorid koostavad teile individuaalkava, arvestades teie mängijate kogemusi, huvisid ja vanust. Lisaks on teil võimalik mõnusasti grillida, milleks on olemas grill ja lauad-pingid. Lähemal ajal lisandub ka saun, kus pärast kõva lahingut lõõgastuda. Neile, kes päris “sõjamängu” mängida ei soovi, on meil olemas lasketiir, kus ka patsifistid saavad oma täpsust ja kindlat kätt proovida. Sünnipäevalapsele keskuse poolt kingitus.

Teie soovi korral korraldame paintballi mängud tellija territooriumil. 

Lasermäng (Laser-tag) on mäng, kus kasutatakse laserrelvasid koos elektrooniliste vestidega. Varustus on kerge, kuni 2 kg ja sobib kasutamiseks vanuses alates 6 eluaastast. Teie kasutuses on Eesti kõige moodsam laser-tag tehnoloogia, mis võimaldab väga erilisi ja ka keerukaid mänguskeeme. Lasermängu mängimiseks ei ole vaja spetsiaalset riietust ega jalanõusid, mäng ei määri riideid ega sõltu ilmaoludest. Meie juures teil juba igav ei hakka, sest liigutatavate elementidega saame teile iga kord erineva, uute üllatustega ruumi tekitada.

Erilisust lisab laserlabürint ja interaktiivne ronimissein. Lisaks on meil peoruum, kus saate kringlit süüa – limpsi juua ja kus vanemad saavad ekraanilt võsukeste mängu jälgida.

Kogu seiklus on virtualiseeritud (virtuaalprillid ja virtuaalreaalsus).

Enne mängu toimub mängijate instruktaaž. Selgitatakse turvanõudeid. Iga mängija allkirjastab dokumendi, et on tutvunud reeglitega. 

Seiklus sobib alates 7 eluaastast.

 

Vaata lisa: https://www.facebook.com/lazerzone/

Broneerimine:lazerzonecentre@gmail.com, + 372 5685 4444

 

 

VALI OMA LEMMIK! 

 

<- TAGASI