KinoFF festivali meeskond toob Kohtla-Järvele, Jõhvi ja Narva põneva programmi. Tulemas on multimeediapäevad lastele ja noortele, moeshow, näitused, töötoad ja meistriklassid, paneelarutelud, filmitööstuse seminarid ning kindlasti parimad uued filmid kogu maailmast.

Filmiprogrammiga tegeleb mitu PÖFF | Tallinn Black Nights Film Festival meeskonda juba kevadest alates. Ettevalmistus ja läbirääkimised ei suju alati lihtsalt ja kiiresti. Läbivaadatud on mitmed täispikad filmid ja lühifilmid, anima- ja dokumentaalfilmid, laste- noorte- ja täiskasvanufilmid. Programm saab olema mitmekesine: igaüks leiab oma maitsele sobiva.
Kokku toimub festivali raames 18 filmiseanssi: 3 lastefilmi, 3 noortefilmi, 3 lühifilmi plokki ning 9 täispikka filmi. Näidatavad filmid pärinevad eri maailma riikidest, nad on tehtud erinevates žanrites ja formaatides. Igas linnas näidatakse erinevaid filme – võib terve kuu jooksul linnast linna sõita ja kinokunsti nautida!

Filmifestivali avamine toimub traditsiooni järgi Kohtla-Järvel, kus leiab aset ka filmi „Valik“ maailmaesilinastus (filmitootja: Narva Eesti keele maja)

Narvas saab vaadata ja arutada lühifilmide tootmise programmi „OBJEKT: shorts“ parimad palad. Programmi osalejad tegutsevad usinalt: ühed lõpetavad stsenaariumi väljatöötamist, teised on filmivõtetega alustanud, mõned teostavad juba montaaži. Osalejad on erinevas vanuses ja erineva ettevalmistusega, kuid neid kõiki viib edasi pühendumus, hasart, armastus kinokunsti vastu ja soov oma lugu teistele rääkida.
Kuidas jõuda seda kõike vaadata?

Pane endale kalendrisse järgmised kuupäevad:
12.-14.november Kohtla-Järvel
18.-20.-november Jõhvis
22.-27.november Narvas

Osta ka festivalipass (25 EUR, kehtib kümnele seansile). See on kõige soodsam variant, millega saab vaadata kõige rohkem filme ja saada maksimum erinevaid muljeid! OSTA FESTIVALI PASS
 

Vali kuupäev ja saada päring

#Maitseseiklus

Aktiivsed tegevused

Kuidas meid leida

12. – 14. november Kohtla-Järve
18. – 20. november Jõhvi
22. – 27. november Narva

Kodulehekülg: www.kinoff.ee

Ida-Virumaa turismiklaster

Klastri partnerile

Sotsiaalmeedia