Suvepäevad Aidu Veespordikeskuses 

Aidu Veespordikeskus avab sellel kevadsuvel oma teenused!
Ringmajandades endist tööstusmaastikku oleme loonud ägedaid ja kõigile jõukohaseid vee-elamusi ja seda lausa mitmeks päevaks! Selle suve kõige kuumem koht on muidugi Aidu, siia saab tuua isegi kuni 100 inimese suvepäevad, mil ~ 36 € eest inimese kohta pakume 2 tunni sees kõigile jõukohast tegevust ja pärast kõhutäie süüa ka!

Suvel pakume: wakepark, SUP-lauad, kanuumatkad, e-Foil, veejalgrattad. Lisaks meie heade partnerite pakutavaid seiklusi. 

AIDU, see on seiklus, puhkus ja sport!

Toitlustus
Gruppidele pakume mõnusat grupimenüüd, kus olenevalt käikude arvust saab kas 30 minuti või tunni ajaga söönuks. Wakepargi ja rannaala vahepeal on Food Truck, kust saab tänavatoitu, seal ka ooteaeg kuni 10 minutit. Kes see siis suvel söömisele aega kulutab, kui ümberringi on nii palju seiklust ja sporti!
 
Majutus
Pingutame kõigest jõust, et saada juulikuuks avatud 3 puhkemaja kokku 27 majutuskohaga. Kuid kui puhkemajade avamisele tuleb mõni takistus ette, siis pakume majutust 10-s glampingus kokku 40-le.

Lisategevused

Oleme eeskätt terve pere veespordikeskus, tegevusi on mitmesuguseid ja igaüks leiab omale jõukohase- juunioridest seeniorideni!

  • Lastele: rannaalal on rannabatuudid ja ronimislinnad, samuti madalseiklusrada ja mänguväljak. Suurematele välibasseinis hüppetorn ning liumägi.
  • Lapsed alates 10 eluaastast: saavad aga juba SUP-laule ja kanuusse.
  • Täiskasvanud: lisaks wakepargile pakume ka veemotoharrastused
  • Juunioridest kuni seeniorideni: kanuu- ja SUP-matkad matkajuhiga, discgolf, põnev terviserada. Õhtule paneb romantilise punkti päikeseloojanguterrass!

    Peo korraldamine
    Kuna meil pole kilomeetrite viisi naabreid, siis peod ja esinejad on meile vägagi oodatud. Me kasutame kohaliku üritusekorraldaja abi teile sobiva esineja leidmisel.
 
Vaata ka www.aidu.ee
Küsi lisainfot ☎️ 5184 803 📧 [email protected]

Vali kuupäev ja saada Aidu Veespordikeskusele päring

Ees- ja perekonnanimi
DD slash MM slash YYYY
Tutvu privaatsuspoliitikaga

Kuidas meid leida

Aidu Veespordikeskus

Kanali, Aidu küla, Maidla 42303, Ida-Viru maakond

E-post: [email protected]

Telefon: 5184 803

Koduleht: www.aidu.ee

Ida-Virumaa turismiklaster

Klastri partnerile

Sotsiaalmeedia