Suvepäevad Karukella Puhkemajas

Sinu väike tiim või osakond otsib mõnusat kohta, millest teha oma suvepäevade staap, siis kestlik ja ülimugav Karukella puhkemaja on selleks lihtsalt kõige ideaalsem koht- asub ta ju Seiklusmaa südames, kus 15 km raadiusesse jäävad kõik ägedad seiklused ja põnevad tegevused! Meil on 5 privaatset tuba, seega 10 + 5 kohta, saun, 24/7 soe kuumaveebassein, elektriautolaadija, grillmaja, suur sisehoov, lõkkeplats ja mitmeid vaba aja mänge saadaval.
 

Toitlustus

  • saate ise kaasa võtta kõik söögid ja joogid,
  • saame teile jätta külmikusse toiduained grillmenüü jaoks, ise grillite- grillmajas on olemas keraamiline munagrill, roostevaba söegrill, söekiirendi, süsi, lisaks mahub katuse alla istuma majatäis inimesi.
  • saame tellide taile koha peale sooja söögi igaks söögikorraks (lõuna-, õhtu- ja hommikusöök)

    Majutus 10 + 5:
  • Majutust pakume meie viies kahekohalises ja helikindlas toas, igasse tuppa saab panna ühe lisakoha.
  • Meil on kõrge unekvaliteet: puitmajas on magamiseks suurepärane sisekliima, udusule analoog tekid ja -padjad, igas toas on 2 akent ja pimendavad kardinad, putukavõrgud, korkpõrand, voodeid saab panna kokku ja lahku, laia voodit katab suur madrats.
 
Lisavõimalused 
a) sisehoovi oleme loonud võimaluse mängida tasuta: discgolfi, spikeballi, võrkpalli, mjölkit, pentanki. Maja juures veel ka meeskonnamänge, läbi viia retriite, saab kutsuda koha peale nii koka kui ka kokteilimeistri, juhendatud lauamängumeistri (sobib hästi ka grillmaja all mängimiseks).
b) majast eemal pakume aga kõiki Seiklusmaa ägedaid tegevusi, alustades 100 m kaugusel asuva kirikutorni saladuse avastamisega, meist 15 km raadiuse sisse jääb Aidu veespordikeskus oma veeseiklustega (wake, SUP, kanuu, kaatrisõidud) ja Aidu karjäär maapealsete elamusmatkade ja seiklustega (karjäärisafari, seiklusmatk, e-FATBIKED ja FATBIKED), Kiviõli Seikluskeskuse kogupere seikluspark, Kaevandusmuuseumi kaevurikursused koos kaevurilõunaga, Kohtla-Nõmme kaevurikülas tõuksimatkad, Purtse pruulikoda ja nende TAP ROOM, Purtse nõukagaraaž.
c) 30 km raadiusesse jäävad Ojasaare golfiväljak, Toilas VR-prillidega ajarännak Oru lossi, Pannjärvel hobukäsitlus koos professionaalse fotograafiga.
Soovi korral paneme teile kokku ka terve päeva, mis hõlmab nii Sillamäed kui ka Narvat!
 
Küsi lisainfot ☎️ 5184 803 📧 [email protected]

Vali kuupäev ja saada Karukella Puhkemajale päring

Ees- ja perekonnanimi
DD slash MM slash YYYY
Tutvu privaatsuspoliitikaga

Kuidas meid leida

Karukella Puhkemaja

Oru Papli 7b, Lüganuse alevik, 43301 Ida-Viru maakond

E-post: [email protected]

Telefon: 5184 803

Koduleht: www.karukella.ee

Ida-Virumaa turismiklaster

Klastri partnerile

Sotsiaalmeedia