Suvepäevad Lammasmäe Puhkekeskuses

Lammasmäe puhkekeskuses saab korraldada meeldejäävaid suvepäevi. llus loodus, eriline saunamaailm, sobivad peoruumid ja erinevad majutuslahendused annavad hea võimaluse pidada nii suuremaid kui väiksemaid üritusi.
 
Majutus
Suvisel perioodil saame majutada 139 külalist, lisaks sellele on piiramatu võimalus telkimiseks tuhandetele telkijatele.
 
Toitlustus
Omalt poolt aitame meelsasti kaasa ka ürituste planeerimisele, meie kaudu on võimalik tellida õhtujuhte ja ansambleid või suurt ilutulestikku.
Pakume pidulikku cateringi, klassikalist peo- ja suvepäevade menüüd ning erinevaid ulukilihatoite. Klientide seas on eriti populaarseks saanud vardas küpsetatud metssiga, mille valmimist saavad nad ka jälgida. Kasutame võimalikult palju kohalikku värsket toorainet.
Jahimehed varustavad lihakraamiga, ümberkaudsetest taludest toome marjad ja juurikad. Arvestame taimetoitlaste ja allergikute erisoovidega.

Lisavõimalused
Kõige enam oleme tuntud oma erilise saunamaailma poolest, mille hulka kuuluvad lisaks tavapärasele leilisaunale ka aurusaun, suitsusaun, kappkerisega saun, kahekorruseline Soome suitsusaun, koopa-kadakasaun ja teadaolevalt maailma esimene turbast ehitatud saun.

Lisaks pakume mitmeid erinevaid aktiivseid tegevusi. Saab seigelda kanuuga romantilisel Kunda jõel, rännata matkaradadel, mängida tennist ja rannatennist, võrkpalli ja korvpalli ning panna osavus proovile lasketiirus, vibu lastes või kirvest visates. Saab teha pikemaid matkatiire ATV-dega või sõita Fatbike´i ehk paksurattalise jalgrattaga.
 
Küsi lisainfot ☎️ 5013 397 📧 [email protected]

Vali kuupäev ja saada Lammasmäe Puhkekeskusele päring

Ees- ja perekonnanimi
DD slash MM slash YYYY
Tutvu privaatsuspoliitikaga

Kuidas meid leida

Lammasmäe Puhkekeskus

Linnuse, 44014, Lääne-Viru maakond

E-post: [email protected]

Telefon: 5013 397

Koduleht: www.lammasmae.ee

Ida-Virumaa turismiklaster

Klastri partnerile

Sotsiaalmeedia