Suvepäevad Meresuu SPA & Hotellis

Meresuu SPA & Hotell asub ajaloohõngulises kuurortlinnas Narva-Jõesuus, Eestimaa pikima liivaranna vahetus läheduses kauni männimetsa all. Muretud suvepäevad, kus kõik saavad mugavalt majutuda, häid sööke nautida või ise sobiliku programmi kokku panna. Kuna Eestimaise ilma peale ei saa alati kindel olla, siis miks mitte korraldada suvepäevad spaas saunades ja basseinides ning mullivannides sulistades. Hea ilma ja õnnestunud suvepäevade garantii väljastame Meresuu SPA & Hotellis.
 
Majutus
Meresuu SPA& Hotellis on ühtekokku 109 hotellituba ja majutame mugavalt kuni 260 inimest. Majutuse hinna sees on piiramatu spaa-ja saunakeskuse ning jõusaali kasutamine, igaõhtused saunarituaalid ning kosutav hommikusöök.

Toitlustus
Restoran Meloodia asub Meresuu SPA & Hotelli esimesel korrusel.
Restoranis pakume rikkalikke buffee hommiku-, lõuna-ja õhtusööke. Valik on laialdane ning igaüks saab süüa just nii palju, kui soovib. Eraldiseisvalt pakume ka A’la Carte teenindust.
Loomulikult leiduvad meie nenüüdes ka erinevad kohvipauside tooted. Toitlustust kohandame alati vastavalt kliendi soovidele.
Meloodia restorani mahutatavus maksimaalselt 150 inimest, suveterrassil 30 inimest.
Ilusa ilmaga on Narva-Jõesuu rannas avatud rannabaar, kus pakutakse suupisteid ja värskendavaid jooke mõnusaks rannailma nautimiseks.

Peo korraldamise võimalused
Meeldejäävad koosviibimised restoranis Meloodia või eriilmelistes konverentsisaalides. Valida saab nelja erineva konverentsisaali vahel, mis mahutavad: 24, 42 ja kuni 110 kohta. Saalid saab kaunistada meelepäraselt, sündmusele vääriliselt. Lihtsam helitehnika on olemas kohapeal, suuremate sündmuste puhul kasutame enda heade partnerite abi.
Spaa-ja saunakeskusesse mahub korraga 300 inimest suvepäevi pidama.
Õhtusteks tiimiüritusteks ja meelelahutuslikeks sündmusteks vabamas õhkkonnas soovitame Meresuu 0-korrusel asuvat lounge-baari, mis mahutab kuni 60 inimest. Sportlikku hasarti pakub piljardimängu võimalus.

Võta ühendust ja paneme kokku just sellised suvepäevad, mis on sobilikud Sinu ettevõttele.
 
Küsi lisainfot ☎️  357 9600  📧 [email protected]

Vali kuupäev ja saada Meresuu SPA & Hotellile päring

Ees- ja perekonnanimi
DD slash MM slash YYYY
Tutvu privaatsuspoliitikaga

Kuidas meid leida

Meresuu Spa & Hotell

Aia 48a, Narva-Jõesuu, 29023, Ida-Viru maakond

E-post: [email protected]

Telefon: 357 9600

Koduleht: www.meresuu.ee

Ida-Virumaa turismiklaster

Klastri partnerile

Sotsiaalmeedia