Suvepäevad Saka Mõisas

Mere ja metsa kohtumispaigas paiknev Saka Mõis pakub meeskonnatunde tugevdamiseks erilise asukoha ning mitmekülgsete võimalustega ideaalset keskkonda. Kui korraldad meeskonnaürituse kolleegidele või klientidele just maalilisel kõrgendikul paiknevas huvitava ajalooga Saka Mõisas, võidab sinu ettevõte igal juhul, sest õnnestunud ühisüritus unikaalses paigas tõstab inimeste ühtekuuluvustunnet ja motivatsiooni. Saka on üks vähestest Eesti mõisakompleksidest, mis on tervikuna taastatud. Nii Itaalia renessansiarhitektuuri näiteks sobiv härrastemaja kui mõisa territooriumil asuvad hilisemad ehitised ja neid ümbritsev park on hoolikalt renoveeritud.

Saka mõis oma erilise asukoha, privaatsuse ja erinevate võimalustega sobib niihästi puhkuseks, tööalasteks väljasõitudeks kui kuni 100 osavõtjaga pidulike vastuvõttude ja pulmade pidamiseks.

Unikaalne asukoht looduse rüpes
Majesteetlikul Põhja-Eesti pankrannikul paiknev ajalooline Saka mõis pakub üheaegselt võimalust nii mere ääres ja metsas lõõgastuda kui ka kõike seda, mida on vaja ühe kaasaegse ööbimisega ürituse korraldamiseks. Saka Mõisa ümbrus kuulub osaliselt Ida-Viru maastikukaitsealale ja pärast ajurünnakut on mõnus kuni 55 meetri kõrguse Ontika klindi nõlvalt alla matkata, loodusvaateid nautida ja pead tuulutada. Klindi alus ja ümbruskonna metsad on täis matkaradu, mis viivad läbi kaunite loodusmaastike ja pakuvad aktiivse puhkuse veetmise võimalusi.

Mitmekülgsed seminari korraldamise ja majutusvõimalused
Olgu tegemist firma suvepäevade, seminari või kliendiüritusega, Saka mõis pakub mitmekesiseid ja paindlikke majutusvõimalusi, mis tagavad külalistele privaatsuse ja mugavuse ning kohapealse ööbimise ja toitlustamisega üritus kulgeb ladusalt ja meeldivalt. Külastajate käsutuses on nii luksuslikku majutust pakkuv härrastemaja kui 29 toaga hotell, suvetingimustes ka kämpingumaja, karavani- ja telkimiplats. Põlispuude all paiknevas soliidses Härrastemajas on väärikust ja rahu. Mõisastiilis toad on luksuslikud ja stiilsed. Samas asub ka a’la carte restoran ja nõupidamisteruumid. Hotellimaja toad on kõikide mugavustega ja eriti meeldivaks teeb seal puhkamise see, et Saka Mõisa spaa on mõnusalt samas hoones. Otse maa ja vee kohtumispaugas Ontika klindi veerel kõrguv Meretorn pakub nii väiksema seminari korraldamise võimalust, tube ööbimiseks kui ka hingematvaid vaateid Põhjarannikule.

Privaatne Saka Mõisa spaa
Peale ametlike koosolekute või meeskonnatöö ürituste pakub hubane Saka Mõisa spaakeskus võimalust privaatselt lõõgastuda. Spaateenused on ideaalne viis oma meeskonna liikmeid premeerida või kliendile muljet avaldada.

Gastronoomilised elamused mõisarestoranis
Saka Mõisa restoran pakub erakordseid maitseelamusi, kus iga roog on valmistatud kohalikest ja hooajalistest toorainetest. Ühiselt nauditav kõrgetasemeline à la carte menüü muudab iga ürituse eriliseks ja meeldejäävaks. Spetsiaalse toitlustuse saab korraldada seminaride ja firmaürituste jaoks, olemas on nii grupimenüüd kui valikud kohvipausiks.

Professionaalne ja koostöövalmis personal
Saka Mõisa personali pühendumus ja professionaalsus tagavad, et ürituse iga detail on läbi mõeldud ja kõik kulgeb tõrgeteta. Kui soovite üritust rikastada meeleoluka peo või giidiga matkaga, sii öelge ainult ja kõik saab korraldatud! Alates esimesest planeerimiskoosolekust kuni ürituse viimase minutini töötab Saka mõisa meeskond selle nimel, et kõik soovid saaksid täidetud.

Vaba aja veetmise võimalused
Külastajate käsutuses on tenniseväljakud ja rannavõrkpalliväljak, samuti laste mänguväljak ja külakiik, mõisa lähiminevikku meenutavad militaarrajatised. Parim viis mõisa lähiümbrusega tutvumiseks on läbi käia nii pangapealsel kui mererannas kulgev tähistatud Klindimõisa matkarada. Selleks piisab paarist tunnist. Sakale tulek ei tähenda ainuüksi mõisahooneid ja parki. Siit saab võtta ette ka pikemaid retki ülejäänud Ida-Virumaa avastamiseks. Külastamist väärib kasvõi naabruses paiknev Kukruse Polaarmõis, vähem kui tunnise autosõidu kaugusele jäävad iidne Narva linnus, Sinimäed, Kuremäe klooster, Alutaguse seikluspark Pannjärve ja Kohtla Kaevandusmuuseum.

 

Vaata ka www.saka.ee
Küsi lisainfot  ☎️ 3364 900  📧 [email protected]

Vali kuupäev ja saada Saka Mõisale päring

Ees- ja perekonnanimi
DD slash MM slash YYYY
Tutvu privaatsuspoliitikaga

Kuidas meid leida

Saka Mõis

Toila, 30103,  Ida-Viru maakond

E-post: [email protected]

Telefon: 3364 900

Koduleht: www.saka.ee

Ida-Virumaa turismiklaster

Klastri partnerile

Sotsiaalmeedia