VR History virtuaalne ajarännak „VR Toila 1938“ koos meeskondliku seiklusega

Seda, et Eestis asub Veneetsia – Narva Veneetsia – teavad vist küll kõik Ida-Virumaa sõbrad. Aga kas teadsite, et Eestis asus loss, mida võrreldi Versailles’ lossiga?

Kutsume teid elamuslikule seiklusele Oru lossi kadunud hiilguse jälgedes. Avastage koos oma meeskonna või sõpruskonnaga unustatud lugude salapära ning värvilise ja ruumilise ajaloo võlu. Asuge virtuaalreaalsele ajarännakule 1938. aasta juulikuusse, mil kellegi huulil polnud veel küsimust: „Aga kus see siis oli?“
Mahe suvetuul silitab noorte pärnapuude lehti ja kiigutab õrnalt rosaariumis õitsevate lillede kroonlehti. Õitsevate rooside lõhn mõjub aias jalutajatele lummavalt ning seal, panga serval vaatega merele kõrgub uhke roosakasvalge ehitis. Ajaloo keerdkäikude tulemusel oli Oru loss saanud endale uue peremehe ning 1936. aastal algas lossile uus ajajärk – Eesti oli saanud endale oma Versailles’. Kui presidenti polnud kodus, said kõik huvilised lossi väikese piletiraha eest külastada. Eestlasi tõmbas riigi uus esindushoone nagu magnet – vildist susside sahinal liiguti toast tuppa, poleerides nii ka ühtlasi tammepuust parketti.
See on unustamatu seiklus minevikus, mis pakub maalilisi vaateid ja elamust, mida te ei unusta. Äratame mineviku ellu!

Programm koosneb kahest virtuaalsest ajarännakust ja meeskondlikust seiklusmängust, mis kõik toimuvad vabas õhus Oru pargi lossiplatsil ja selle ümbruses.

HIND: 25 € / osaleja
KESTUS: ~2 h
Gruppidele teenus vaid ettetellimisel
Maksimum osalejate arv 30

Vaata ka  www.vrhistory.eu

Küsi lisainfot ☎️ 5343 9526 või 📧 [email protected]
 
 

Vali kuupäev ja saada päring

Ees- ja perekonnanimi
DD slash MM slash YYYY
Tutvu privaatsuspoliitikaga

Kuidas meid leida

Toila Oru Park

Lossiplatsi 3, Pühajõe küla,  Ida-Viru maakond

E-post: [email protected]

Telefon: +372 5343 9526

Koduleht: www.vrhistory.eu

Ida-Virumaa turismiklaster
SA Ida-Viru
Ettevõtluskeskus
Keskväljak 4, 41531 Jõhvi
Tel.: +372 3370 568
[email protected]
Objektide info pärineb Eesti turismiportaalist www.puhkaeestis.ee