Kogu perega Ida-Virumaale puhkama

Kiviõlis on nüüd avatud elamuspark

Elamuspargis saab kogeda 15 erinevat atraktsiooni. Teid ootavad põnevkivikaevandus lastele, tuletõrjeakadeemia, elektrimootoriga paadid, liikluslinnak, postidel kõrgseikluspark, bagisafari, ajavõtuga mägiautorada, 89km/h trosslaskumine, 1-3-aastastele loodud mänguväljak, 4-10-aastastele loodud lennukiga mänguväljak, discgolfipark, suvine tuubirada, rataste pumptrack, rataste mäest laskumise rajad, teadusteatri etendused. Osta pilet perele siit.

 
 
 
 
 

Kaevandusmuuseumi seikluspakett tervele perele

Koos Adrenaator Grupiga sisustatakse Sinu pere või sõpruskonna päev aktiivselt! Seikluspakett "Elu sügavaim elamus" sisaldab maa-alust ekskursiooni, seiklusmatka looduses, karjäärisafarit tööstusmaastikul. Loe lähemalt, milliseid teadmisi seikluspakett sisaldab siit.

 

 

 

 

Adrenaator pakub safareid igale vanusele ja maitsele

Karjäärisafari, veematkad Aidu karjääris ja Purtse jõel, ATV-safari, offroad safari, enduro-safari - need on vaid mõned teenused, mida Adrenaator seltskondadele pakub. Mida põnevat saab Aidu karjääris ja selle ümbruses teha, vaata siit.

 

 

 

 

Kauksi Puhkekülas saab suvitada Peipsi kaldal

Pakume meeldivat puhkust Peipsi järve kaldal Kauksis ja selle ümbruses. Puhkajate majutamiseks on 2- ja 3-kohalised suvemajad ning rannamaja 6-le. Lisaks imeilusas rannas päevitamisele ja ujumisele on võimalik tegeleda spordiga. Koht on sobilik samuti ettevõtetele suvepäevade pidamiseks ja peredele puhkuse veetmiseks. Lisainfot saad leida siit.

 

 

 

 

Eesti eriilmelisemad rannad asuvad Seiklusmaal

Eesti blue lagoon, fossiile täis kivirand, kõrge pankrannik, Eesti pikim rand, kuumaastikrand, Eesti suurimad raba- ja soomassiivid - kõik need leiad Ida-Virumaalt. Loe lisaks ja vaata imelisi pilte siit.

 

 

 

 

Põnev Kukruse Polaarmõis ootab külalisi

Seiklusraja „Jääkarule külla“  läbinud lapsed teavad täpselt, miks jääkarud ei söö pingviine ning miks lõunas on külmem kui põhjas. Mõisas saab pidada fotojahti. Kätte antakse pildid, mis tehtud meie mõisa pargis erinevatel aastaaegadel. Meeskonna ülesanne on need üles leida ning teha kohast taasjäädvustus. Veel saab Kukrusel proovida proovida mõisaprouade ja -härrade pidurõivaid. Lisainfo siit. 

 

 

 

Puhkus mere ääres Männisalu kämpingus

Kämping Männisalu asub looduskaunis Toilas, mille vahetusse lähedusse jääb liigirikas Toila-Oru park. Meri jääb vaid 10-minutilise jalutuskäigu kaugusele. Soovi korral saab kasutada kämpingu sauna, külastada kõrvalasuvas spaahotellis Toila Terme või wellness-keskust Orhidee. Lisaks loe siit.