Mäetaguse von Rosen spa “Hobulausumispakett”

Spaapuhkus 18+ Mäetaguse von ROSEN spa hotellis koos tutvusesobitusega Siimumäe ratsatalus.

Pakett sisaldab:

  • majutus Mäetaguse von ROSEN spa DBL+plus toas
  • tunniajane ratsamatk
  • supelmaja kasutamine
  • hommikuujumine ja hommikusöök

 

HIND 180 €/ kahele inimesele

RATSAMATKA AJALINE KESTVUS: 60 minutit, millest 30 minutit on ettevalmistus (hobuse puhastus, saduldus) ja 30 minutit ratsamatk.

Kogu tegevus toimub Jõhvi külje all, 20 minuti kaugusel Mäetaguse mõisahotellist, Siimumäe talus (Google maps toob täpselt ukse ette kohale), Ratsutamine toimub aiaga piiritletud alal. Hobuseid on pererahval 10 ja kõik on üksteisest väga erinevad – märadest täkkudeni ning on nii noori kui ka ratsahobuseid. Igale huvilisele ja tasemele leiab vastava hobuse. Hetkel elab meie juures ka kaks päästetud hobust.

Tiiriku Tallide omanik ja treener Marleen Tiirik on ratsaspordiga tegelenud üle 15a, hobuseid kasvatanud rohkem kui 10a ja hobusemassaažiga üle 5a. Nende põhiliseks eesmärgiks on alati olnud loomade heaolu ja loomupärase elukeskkonna tagamine. Esimeseks põhitegevuseks on ratsasport ja kõik sellega seonduv – hobukäsitlusest võistlemiseni välja. Lisaks tuua ka Ida-Virumaale uusi kompetentse ja võimalusi hobustega tegelemiseks. Teiseks tegevusalaks aga loomamassaaž (põhisuund hobustele), et ka loom tunneks end oma kehas mugavalt.

 Saada päring Mäetaguse von Rosen spale

Populaarseimad pakkumised

Kuidas meid leida

Mäetaguse von Rosen Spa

Pargi 1, Mäetaguse, 41301 Ida-Viru maakond

E-post: [email protected]

Telefon: +372 5303 5436

Koduleht: www.moisahotell.ee

Ida-Virumaa turismiklaster

Klastri partnerile

Sotsiaalmeedia