„Täname meedikuid“ kampaania sündis soovist kuidagigi toetada meedikuid sel ülikeerulisel ajal. Usume, et Ida-Virumaal on palju heasüdamlikke inimesi kes soovivad oma toetust meedikutele näidata aga kuidas? Puudus selline käegakatsutav võimalus.
Mõtlesime millega saaks meedikuid toetada, mida positiivset saaks neile pakkuda ja leidsime et veidi lõõgastust on see mida saame kinkida.
Kogusime kokku meie piirkonna lõõgastused ja avasime kinkimisveebi. Iga inimene saab sealt soetada 10 eurose kinkekaardi.

Ida-Viru Ettevõtluskeskus annab 13. detsembril kinkekaardid üle Ida-Viru Keskhaiglale ja Narva Haiglale. Kampaania lõpus teeme kokkuvõtte ja jagame seda Teiega siin veebis ja Ida-Viru Sõprade FBs.
Kampaania eest vastutab Ida-Viru Ettevõtluskeskus, kes teeb seda koostöös Ida-Viru turismiklastriga.

Lisainfo: Kadri Jalonen +372 5174236

IDA/VIRU #patrioot pusa -unisex

Uue tootena on rahva tungival nõudmisel lisandunud IDA/VIRU bränditoodete valikusse pusa kirjaga #patrioot.

Mõnus pusa patriootiliselt kõnetava sõnumiga Ida-Virumaa sõpradele!

Pusa materjali koostiseks: 80% jätkusuutlikult töödeldud kammpuuvill; 20% polüester. Materjali paksus 280gr/m2;

Pusa on saadaval UNISEX mudelina.

Pusa toimetame kätte pakiautomaadi kaudu või lepime tellijaga eraldi kokku. Tellides saad märkida ka arve saamise soovi.

Osta kingitus »
Klassikaline matkakruus

See klassikaline ja kerge emailitud välimusega kruus sobib suurepäraselt telkimiseks, pikniku pidamiseks ja igapäevaseks kasutamiseks. • Materjal: Emaileeritud • Mõõdud: kõrgus (8 cm), läbimõõt (8.25

Osta kingitus »
fama astri kinkekaart
Astri / Fama Kinkekaart

Kui kingi valimine juhtme kokku ajab, siis on lahendus Astri Grupi kinkekaart, mis kehtib lisaks Fama Kesksusele ka Pärnu Keskuses, Astri Keskuses, Lõunakeskuses ning e-poes astri.ee. Astri kinkekaart on kingitus, mis sobib igaühele!

Valmis väljasaatmiseks 1 tunniga.

Osta kingitus »
Narva jõelaev Caroline kinkepilet

Jõelaevaga Caroline kinkepiletiga saad kinkida emotsiooni, seiklusi ja koos veedetud aega Narva jõel. Kinkepilet sisaldab mõnusat päevakruiisi jõelaevaga Caroline hommikul Narvast mööda jõge Narva-Jõesuusse ja õhtul tagasi.

Ühe suuna reis kestab 1:20 mille jooksul saab imetleda vaateid Narva jõe mõlemale kaldale, saateks soovi korral audiogiidi jutt, mille on sisse lugenud Narva linnapea Katri Raik. Aega saab veeta ka laevakohvikus. Soe siseruum mahutab kuni 60 reisijat, päikesevarjude ja laudadega teine korrus aga 120 reisijat.

Laev väljub Narvast kell 10.00 ja 17.00 ning Narva-Jõesuust kell 12.00 ja 19.00

Osta kingitus »
Ida-Virumaa turismiklaster

Klastri partnerile

Sotsiaalmeedia