Täname meedikuid - Ida-Virumaa (благодарим медиков)

 

 

 

„Täname meedikuid“ kampaania sündis soovist kuidagigi toetada meedikuid sel ülikeerulisel ajal. Usume, et Ida-Virumaal on palju heasüdamlikke inimesi kes soovivad oma toetust meedikutele näidata aga kuidas? Puudus selline käegakatsutav võimalus.
Mõtlesime millega saaks meedikuid toetada, mida positiivset saaks neile pakkuda ja leidsime et veidi lõõgastust on see mida saame kinkida.
Kogusime kokku meie piirkonna lõõgastused ja avasime kinkimisveebi. Iga inimene saab sealt soetada 10 eurose kinkekaardi.

Ida-Viru Ettevõtluskeskus annab 13. detsembril kinkekaardid üle Ida-Viru Keskhaiglale ja Narva Haiglale. Kampaania lõpus teeme kokkuvõtte ja jagame seda Teiega siin veebis ja Ida-Viru Sõprade FBs.
Kampaania eest vastutab Ida-Viru Ettevõtluskeskus, kes teeb seda koostöös Ida-Viru turismiklastriga.

Lisainfo: Kadri Jalonen +372 5174236

 

 
Stiilne Ida-Viru logoga mineraalvesi klaaspudelis

Stiilne Ida-Viru logoga mineraalvesi klaasist pudelis. Saadaval nii mulliga kui mullita. Minimaalne kogus 1 kast (20 tk). Hind: 1 kast (20 tk) = 89€ kast (1 tk 4.45€). Saadame paikautomaati üle Eesti.

Haage looduslik mineraalvesi klaaspudelis 0.33L. Mineraalidest rikastunud ning pinnasekihtide poolt filtreeritud vesi on pärit sertifitseeritud loodusliku mineraalvee kaevust nimega Haage 210. Mineraalaineid: 328-344mg/l. PH tase: 7.2-7.

Tellimine https://loovadloomad.ee/kontakt/

Osta kingitus »
Alutaguse Matkaklubi logo
 
Kingi elamusi Alutaguse Matkaklubilt

Alutaguse Matkaklubi kinkekaardiga saad kinkida oma lähedasele SEIKLUSE, jättes saajale valikuvõimaluse! Alutaguse Matkaklubi pakub erinevaid ja omanäolisi jalgsi,- räätsa,- suusa- ja tõukerattamatku kogenud matkajuhtidega. Samuti meeskonnatöö

Osta kingitus »
 
Emailitud matkakruus

Emailitud matkakruus – kruusil on klassikaline kuju ning see on valmistatud metallist – sobib suurepäraselt näiteks välitingimustes kasutamiseks. • Material: Enamel • Dimensions: height 3.14″

Osta kingitus »
Lammasmäe Räätsamatkad
 
Lammasmäe loodusmatkad

Kingi enda lähedasele meeldejäävaid seiklusi. Korraldame räätsadega rabamatku, tõukekelgumatkasid, ATV-matkasid ja Fatbike’i matkasid Lammasmäe lähiümbruse mis asub Lääne-Virumaal Viru-Nigula vallas.

Grupi suurus 5-35 osalejat.
Räätsamatka hind 30.-/osaleja

Kontaktid
Meelis +372 50 13 397
Airi +372 50 34 142
Taivo +372 56 214 721

info@lammasmae.ee

Osta kingitus »
fama astri kinkekaart
 
Astri / Fama Kinkekaart

Kui kingi valimine juhtme kokku ajab, siis on lahendus Astri Grupi kinkekaart, mis kehtib lisaks Fama Kesksusele ka Pärnu Keskuses, Astri Keskuses, Lõunakeskuses ning e-poes astri.ee. Astri kinkekaart on kingitus, mis sobib igaühele!

Valmis väljasaatmiseks 1 tunniga.

Osta kingitus »
katri raik viimane lahke maja raamat
 
Raamat „Viimane lahke maja” Katri Raik

„Viimane lahke maja” on enamat kui  kultuurilooline teejuht või ülevaade Narva jäädvustamisest reisikirjades, memuaarides ja ilukirjanduses läbi aegade, seda 17. sajandist kuni II Maailmasõjani.

  • ERILINE NARVA.  Kohad ja sündmused, 95 lehekülge
  • VIIMANE LAHKE MAJA, 336 lk
  • NARVALE JA NARVAST
  • NARVA KÕIGE-KÕIGE
  • MINU NARVA. KAHE MAAILMA VAHEL

 

Osta kingitus »
 
Klassikaline matkakruus

See klassikaline ja kerge emailitud välimusega kruus sobib suurepäraselt telkimiseks, pikniku pidamiseks ja igapäevaseks kasutamiseks. • Materjal: Emaileeritud • Mõõdud: kõrgus (8 cm), läbimõõt (8.25

Osta kingitus »

 

Ida-Virumaa turismiklaster

Klastri partnerile

Sotsiaalmeedia