Ida-Viru Turismiklaster korraldab „Parim uus seiklus“ konkurssi juba seitsmendat korda. Konkursi eesmärk on luua piirkonda uusi ja atraktiivseid seiklusi erinevale sihtgrupile ning maitsele. Igal aastal antakse välja lisaks seikluste tiitlile „Parim uus seiklus 2024“ (võitja otsustab seikluste testimise põhjal žürii), ka tiitel „Rahva lemmik“, mille võitja selgitatakse välja rahva hääletuse tulemusena.
 
30. novembril toimus Jõhvi Kontserdimajas “Ida-Viru Aasta ettevõtte ja vabaühenduse” parimate tunnustamine, mille raames toodi esile ja autasustati ka Ida-Virumaa turismisektori parimaid seiklusmeistreid:

Parim Uus Seiklus 2024  tiitli pälvis Narva linn seiklusega “Vana Narva uus elu”
Videotutvustus seiklusest: https://youtu.be/F_Q6zj_V2QQ 

Parim uus tulija ja ka rahva lemmik tiitlid pälvis Siimumäe talu seiklusega “Seiklusrikkad lapsed voltižeerima ehk hobuse selga trikitama”.
Videotutvustus seiklusest: https://youtu.be/EwR7W67Glk4 

Laste lemmikuks osutus Meresuu SPA Hotelli “Väikese saunataja šokolaadine spaapäev”.
Videotutvustus seiklusest: https://youtu.be/xqZrzVKOhB4 

Kõige seikluslikum seiklus eripreemia pälvis Alutaguse matkaklubi “Vees kahlamise matk”.
Videotutvustus seiklusest: https://youtu.be/KzRmul-bTOU

Toila SPA Hotell Aardejaht troopikas

Tule koos partneri või sõpradega seiklusele Wellness-keskusesse Orhidee. Külastades täiskasvanute saunaparadiisi Orhidee, saate osa võtta aardejahist, mis paneb proovile teie tähelepanu ja seiklushimu. Leidke peidetud üllatus, mida saate kohe kasutada,

Vaata lisaks »

Hääletus

Projekti Ida-Viru turism kaasrahastab Euroopa Liit Eesti EL välispiiri programmist.

Antud väljaanne valmis Euroopa Liidu rahalise abiga. Selle väljaande sisu eest vastutab ainuisikuliselt Ida-Viru Ettevõtluskeskus ning selles kajastatu ei peegelda mingil juhul Programmi ega Euroopa Liidu seisukohti.

Ida-Virumaa turismiklaster

Klastri partnerile

Sotsiaalmeedia