100 põhjust, miks Ida-Virumaasse armuda - Ida-Virumaa

 

 

 

100 põhjust, miks Ida-Virumaasse armuda

 

 

 

JAGA

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

 

Hea Ida-Virumaa sõber!

Kogume kokku 100 põhjust, miks just SINA ARMASTAD IDA-VIRUMAAD. Olgu selleks kõige uhkemad liivarannad, meie eripalgeline maastik või kõige patriootlikumad inimesed. Tähtis on just see, miks sina seda teed. Kogume kokku kõik vastused ja jagame neid Ida-Viru kodulehel ka teistega.

 

 

Ettevõtmine sai alguse Jaana Hinnolt Viljandimaalt, kes selgitas välja, miks sealsed inimesed Viljandit armastavad! Ja armas Viljandi andis teatepulga edasi Ida-Virumaale, et meie inimesed selgitaksid välja just need 100 põhjust, miks siinsesse piirkonda armuda. Kui meie 100 põhjust on koos, siis anname teatepulga edasi Võrule, kes selle omakorda edasi annab.

 

VAATA VEEL

 

roheline ida virumaa seiklusmaa tv
Inspiratsiooniks

Roheline Kannapööre Ida-Virumaal / Seiklusmaa TV

Seiklusmaa TV külastab esimeses saatesarjas Põlevkivimaa piirkonda ja põikab sisse Kohtla-Järvel asuvasse Põlevkivimuusemi⚒ (PKM) ja külastab Aidu karjäärialadel toimetavat Adrenaator Gruppi.⚡🏄🚙 “Roheline kannapööre ida-Virumaal” saatesari

Read More »
Kreenholmi manufaktuur talvel
Inspiratsiooniks

Kreenholmi manufaktuur – riik riigis

Kreenholmi manufaktuuri territooriumi külastades suudab ainult tunnetada, kui mastaapne on siinne tekstiilitööstus kunagi olnud, ja paneb küsima, kas hiilgeajad võivad tõepoolest korduda. Kreenholmi alale pääseb

Read More »
Seitsme linna muusika
Inspiratsiooniks

Enam kui seitsme linna jagu muusikat

Ida-Virumaa oodatuim suvemuusika festival – „Seitsme linna muusika“  – tuleb juba 23. korda. Seekordne festival võtab šnitti loodusest ja viib kuulajad ka seni tundmatutesse kontserdipaikadesse.

Read More »