Narva

Kuidas Ida-Virumaale tulla

Seiklusmaa Ida-Viru on mugavalt ligipääsetav nii auto, bussi, rongi, jalgratta kui haagissuvilaga. Ida-Virumaa asukoht on hea, sest jääme 2 tunnise autosõidu kaugusele Eesti pealinnast Tallinnast kus asub rahvusvaheline lennujaam ning 1.5 tunnise autosõidu kaugusel ülikoolilinnast Tartust. Eesti linnadel on hea bussiühendus Jõhvi ja Narvaga samuti on hea rongiühendus Tallinnaga.

Ida-Virumaa  ja Narva linna põnevate ja seikluslike ning külastamist väärt paikade kohta saab infot ja reisi aitavad lahkelt  planeerida Narva Turismiinfokeskuse infokonsultandid. Turismiinfokeskusest saab kaasa ka trükiseid või osta suveniire.

Narva Turismiinfokeskus

Raekoja plats 1, Narva

Tel +372 35 99137

[email protected]

Tallinn Narva buss

Bussiga

Ida-Virumaale sõidavad mugavad reisibussid nii Tallinna kui Tartu bussijaamast. Enamus Tallinnast ja Tartust Ida-Virumaale suunduvad bussid peatuvad suuremate linnade Jõhvi, Sillamäe ja Narva bussijaamades lisaks on Narvas peatus ka Tempo keskuse juures. Tallinna bussid peatuvad lisaks ka Kohtla-Järvel. Bussiajad leiad siit.

Maakonna siseste bussiliinidega jõuab pea kõikide suuremate vaatamisväärsusteni nt. Kuremäele, Toilasse, Mäetagusele, Sillamäele jne. Maakonnliinide busside numbrid ja ajad leiad siit.

 
 
 
Rongiga Ida-Virumaale

Rongiga

Elroni rongid Tallinnast ja tagasi sõidavad Ida-Virumaale kolm korda päevas ning peatuvad: Sonda, Kiviõli, Püssi, Kohtla-Nõmme, Jõhvi, Oru, Vaivara ja Narva peatustes. Rongiajad leiad siit.

Pere sõidab autoga kuidas tulla ida virumaale

Autoga

Tallinna poolt tulijad jõuavad Ida-Virumaale mööda Tallinn-Narva maanteed (E 20)

Tartu poolt tulijad jõuavad Ida-Virumaale mööda Valga-Tartu-Jõhvi maanteed (E 264)

 
 
Auto rent Ida-Virumaal

Autorent

Kui saabud Ida-Virumaale ühistranspordiga ning soovid maakonnas ringi seigelda autoga siis on võimalik rentida auto transpordisõlmedes Jõhvis ja Narvas.

Autoesindus Jõhvis
Lääne 1b, Jõhvi
Tel: +372 339 6200, e-mail: [email protected]
https://autoesindus.ee

Albion Motors OÜ Narvas
Kerese 40G, Narva
Oleg Latt Tel: +372 356 9333, E-mail: [email protected]
https://albionmotors.ee

Jako Trans OÜ

Tartu mnt. 25, Jõhvi,
41541 Ida-Virumaa

Tel: +372 56 606 666, E-mail: [email protected]
www.jakotrans.ee