Meie lood: Arina Grigorjeva Meresuu SPA Hotellist - Ida-Virumaa

Narva

Meie lood: Arina Grigorjeva Meresuu SPA Hotellist

Arina Grigorjeva Meresuu
Sisukord

Meresuu SPA hotellis on kõige ilusamad merevaated! Narva-Jõesuu ainulaadses valge liivaga supelrannas ja kaunis looduses on suurepäraseid ajaveetmise võimalusi aastaringselt. Akna taga vaikselt loksuvad merelained kannavad eemale argimuredest ja annavad unistustele tiivad. Meresuu SPA hotell soovib pakkuda oma spaa- ja hotellikülalistele maksimaalset lõõgastust ning alati sõbralikku teenindust.

Selle kõige taga seisab Arina Grigorjeva, Kohtla-Järvelt pärit neiu, kes Meresuu SPA Hotellis müügiassistendina külaliste silmad särama paneb. Arina suhtleb klientidega tervelt neljas keeles, et külalistel oleks mugavam ja igaüks tunneks, et ta on oodatud.

Arina tegeleb majutuse müümisega, organiseerib majutusi gruppidele, vastab päringutele ja haldab Meresuu SPA Hotelli veebikanaleid. Tema töö on mitmekülgne, aga tundub, et ta sobib selle tööga kokku nagu valatult, sest ega ka tema oma mitmekülgsusega alla ei jää. Arina tegeleb spordi ja tantsimisega ning on suur koerasõber. Koerasõpradel tasub oma lemmikut ehk Arinale mainida. Ehk saab neljajalgse sõbra puhkusele kaasa võtta?

Ehkki Arina panust hinnatakse Meresuus väga, jääb ta ise tagasihoidlikuks ja leiab, et teda motiveerib kõige rohkem just suurepärane kollektiiv. „Kõik töötajad on väga sõbralikud!“ See, et kollektiivil on koos hea olla, paistab ka väljapoole. Meresuu personal on kindlasti üks põhjus, miks sinna minna tasub tulla ja mis puhkuse siin nii lõõgastavaks teeb, lisaks rahustavatele merelainetele, muidugi. „Siin on hea aura!“ on Arina täiesti nõus.

Meresuu SPA & Hotelli kohta leiad infot siitOleme avatud!

Loe ka teisi meie Ida-Virumaa lugusid. Ida-Virumaa ei ole pelgalt seiklusi täis maakond. Ida-Viru on ühtlasi kogukond, kus väikesed ettevõtted teevad koos suuri asju. Kui oleme avatud, olete alati oodatud!

Arina Grigorjeva Meresuu
Jaga
Soovitused