Narva

Meie lood: Denis Bjorkland Victoria bastionist

Victoria bastioni giidi Denis Bjorkland
Sisukord

Denis töötab Victoria bastioni kasemattide juures. Kellele see segaselt kõlab, sellel tuleks ilmselt Denisiga ühendust võtta ja tema juurde Victoria bastionitesse ekskursioonile minna.

Denisi sõnul on giiditöö suurepärane võimalus tegeleda enesearenguga töö käigus. „Sellega saad palju enamat kui lihtsalt uusi teadmisi. Arendad pidevalt oma kommunikatsioonioskuseid. Tutvud iga päev uute inimestega ning jagad oma elukogemusi,“ kinnitab ta! „Tegelikult on töö kasematides palju rohkemat kui ainult giiditöö. Provime alati midagi uut teha, oma eksponaati ja oma teenuseid arendada. Sellega on seotud igapäevased väljakutsed, millega me üritame hakkama saada. Loodetavasti saamegi hakkama! Selle jätame kliendidele hinnata,“ naerab Denis lahkelt.

Denis naudib oma töö juures just võimalust avastada enda jaoks pidevalt midagi uut. See on põhjus, mis paneb teda ikka ja jälle voodist tõusma ja tööle minema. „Oma sõbraliku meeskonnaga ja toetava juhatusega saame üheskoos hakkama uute väljakutsetega. Muidugi ei tee palgapäev ka paha,“ muigab ta. Denis väidab küll, et Victoria bastionide kasematid on külastamist väärt sellepärast, et kuigi seal on külm, märg ja hirmus, on seal ka väga äge. Meie teame aga, et pool ägedust võib kindlasti Denisi nimele kirjutada.

Kuidas aga raskeid aegu üle elada, nagu näiteks 2020/21 talvehooaeg, mis turismisektorile eriti laastavalt mõjus? Siseruumide ekskursioonidele ei saanud inimesi ju eriti lubada. „Sel talvel tegi meie ettevõte tasuta Narva linnaekskursioone, kus tutvustasime uusi arendusi ja ehitisi, mis on Narva planeeritud või mida juba rajatakse,“ selgitab Denis, et üks osa eluspüsimisest on olnud tegevusvaldkonna laiendamine või muutmine. Sellega seoses on aga ka omajagu nalja saanud. „Joaorus rääkisin näiteks 5-10 minutit sellest, miks ei tohi parte toita. Pärast põhjalikku monoloogi partides tuli minu juurde üks mees grupist ning ütles: „Miks sa ei öelnud, et siin pardid on?! Ma oleksin kodust leiba toonud!““

Victoria bastioni kohta leiad infot siitOleme suletud!

Loe ka teisi meie Ida-Virumaa lugusid. Ida-Virumaa ei ole pelgalt seiklusi täis maakond. Ida-Viru on ühtlasi kogukond, kus väikesed ettevõtted teevad koos suuri asju. Kui oleme avatud, olete alati oodatud!

Victoria bastioni giidi Denis Bjorkland
Jaga
Soovitused